Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Україна долає Люксембург

Автор:

|

Листопад 20, 2014

|

Рубрика:

Україна долає Люксембург
Суперникам протистоїть Денис Олійник

Суперникам протистоїть Денис Олійник

Гет-трик Андрія Ярмоленка приніс 15 листопада перемогу збірній України над Люксембургом у матчі відбору на Євро-2016. Команда Люксембургу, яка до середини першого тайму мала безліч моментів біля воріт збірної України, пропустила зі стандарту на 33-й хвилині. Після розіграшу кутового Денис Олійник віддав пас у центр штрафного майданчика на Ярмоленка, і той точний ударом послав м’яч у ворота. Після перерви українці стали агресивніше грати біля воріт люксембуржців. Це вилилося в іще два забитих голи, автором яких також став Андрій Ярмоленко. Точні удари вінгера було виконано на 53-й і 56-й хвилинах.

«У Люксембургу було багато моментів у першому таймі, і ми навіть розгубилися, бо хоч скільки нас не попереджали, що не можна недооцінювати суперника, та ми не очікували, що команда люксембуржці гратимуть на такому високому рівні», — сказав п. Ярмоленко після матчу.
При цьому Андрій висловив задоволення, що йому вдалося зробити у збірній перший гет-трик, але свою гру він, однак, не вважає ідеальною. «Сьогодні багато чого мені не вдавалося, бо поле – дуже важке, і було багато браку. Сил наприкінці бракувало. У таких іграх, коли йде атака на атаку, багато бігаєш. І таке поле — просто жахіття: дуже слизьке, і ноги нариваються. Після першого гола стало легше психологічно. За рахунку 3:0 потрібно було спокійніше грати й тримати м’яч. Результат нас влаштовував», — наголосив форвард збірної України.
Незважаючи на три останні перемоги збірної України у відборі на Євро-2016, Андрій Ярмоленко вважає, що команді є над чим працювати. «Не можу сказати, що у збірній – все ідеально, тому що про ті дві гри, які ми виграли, усі писали і критикували, що немає гри, але є результат. Коли немає результату, то пишуть, що немає результату, але є гра. Добре, що є над чим працювати, бо сильніші суперники нас можуть карати й каратимуть за ті помилки в обороні, яких ми припускаємося. У першому таймі були великі розриви, і суперник цим користувався. У другому таймі вже такого не було», — зазначив бомбардир.
«Добре – те, що добре закінчується. Починалося все не так добре для нас. Хоча ми багато працювали над тим, щоб уникнути проблем у дебюті поєдинку. Але все це було, поки хлопці не нарвалися на контратаки, поки команда суперника не створила два-три дуже небезпечних моменти. А потім ми спустилися, як мовиться, на землю й отримали позитивний результат. І все ж відсутність тих хлопців, котрих ми хотіли залучити, але не змогли у зв’язку з травмами, теж вплинула на підготовку команди та її цілісність», — розповів Микола Фоменко, головний тренер збірної України, на післяматчевій прес-конференції.
За словами наставника українців, в цьому футбольному сезоні у його команди було чимало труднощів. «Від самого початку у нас не було стабільності в складі. У разі поразки від Словаччини я був би невдоволеним, якби ми не створили небезпечних моментів біля воріт суперників. А так у нас були всі шанси, щоби зустріч не закінчилася з тим результатом, який вийшов у підсумку. І в наступних часових відрізках нам не вдавалося зібратися оптимальним складом», — наголосив п. Фоменко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply