|

Серпень 13, 2015

|

Футбольна команда «Зірка» — чемпіон у групі хлопців до 11 років

У День пам’яті спортова оселя «Тризубівка» в Горшамі (штат Пенсильванія) зустріла чудовою погодою 216 футбольних команд віком від дев’яти до 16 років. Турнір тривав три дні на сімох тризубівських і сусідських полях, у ному взяли участь 141 хлоп’яча і 75 дівочих команд. Загалом відбулося 363 змагання. Команди прибули з різних місцин — Пенсильванії, Делавару, Мериленду, Нью-Джерзі, Нью-Йорку та Канади. У турнірі взяли участь 33 команди «Тризуба».
Восьмеро стали чемпіонами. Хлопці: до десяти років — «Металург»; до 11 років — «Зірка»; до 14 років — «Чорноморець»; до 16 років — «Сиві». Дівчата: до дев’яти років — «Зоряни»; до 11 років — «Слава»; до 12 років — «Гелени»; до 15 років — «Київ Динамо». П’ять команд були фіналістами. Хлопці: дві — до дев’яти років років, одна — до 13 років й одна до 14 років. Дівчата: до десяти років. Уже втретє у турнірі брав участь український клуб «Карпати» з Торонто (Канада). Цього разу приїхало чотири команди і дві з них здобули «золото».
Слід згадати, що хлоп’яча футбольна команда до 13 років українського спортового осередку (УСО) «Тризуб», яка виступає під назвою Ukrainian Nationals Rangers, здобула перемогу в чемпіонаті штату Пенсильванія. Впродовж років ця дружина завжди була сильною у змаганнях за кубок штату, але цього року вона була першою хлоп’ячою командою «Тризуба», яка стала чемпіоном. Відповідальними за цей надзвичайний успіх команди є Ден Гармон і його помічники Скіп Моріс і Майк Моєр.