Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 19, 2018

Турнір із футболу на «Тризубівці»

Автор:

|

Грудень 01, 2016

|

Рубрика:

Турнір із футболу на «Тризубівці»
Футбольна команда УСО «Тризуб» Zorienny Black — чемпіон у групі дівчат до 12 років. У центрі — Євген Луців вручає пам'ятний знак тренеру команди Chis Shank

Футбольна команда УСО «Тризуб» Zorienny Black — чемпіон у групі дівчат до 12 років. У центрі — Євген Луців вручає пам’ятний знак тренеру команди Chis Shank

На спортовій оселі «Тризуб» відбувався шостий дівочий футбольний турнір (вікова категорія 8-15 років), в якому взяла участь рекордна кількість команд — 184 (16 із яких — із українського спортового осередку «Тризуб» — Ukrainian Nationals) зі штатів Пенсильванія, Нью-Джерзі, Меріленд і Делавер.
Турнір відбувся на дев’яти футбольних полях «Тризубівки» та шести сусідніх полях. Загалом було проведено 264 гри, за спортсменок уболівали близько 2 тис. глядачів. Команди футбольного клубу УСО «Тризуб» — Ukrainian Nationals посіли чотири перших місця у віковій категорії до 11 років і три других — у категорії 12-15 років.
На пікніковій площі пройшло святкування, на якому змагуни, їхні родини та запрошені гості насолоджувалися чудовим днем під акомпанемент гітариста Dan Randine і гурту Fake uncle Jack і палили ватру.
Під керівництвом Ореста Лесюка, президента УСО «Тризуб», Данила Ниша, директора турніру, Брюса Туліо та комітету турніру Ukrainian Nationals було добре підготовлено місце проведення змагань, що задовольнило всі необхідні вимоги.
На згадку про змагання Євген Луців та Остап Левицький вручили учасникам і командам-фіналістам подарункові кубки зі символами «Тризуба» та медалі. Вечір закінчився святковим феєрверком (салютом).

Роман Лужецький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...