|

Вересень 25, 2014

|

«Динамо» громить «Ріу Аве»

Чемпіон України донецький «Шахтар» із нічиєї розпочав 17 вересня груповий раунд Ліґи чемпіонів. На виїзді команда Мірчі Луческу не змогла забити м’яч у ворота іспанського «Атлетика». Обидві команди грали «без воріт», але у свої ворота «гірники» також не пропустили.

Невдалим був стартовий матч для дніпропетровського «Дніпра» в груповому раунді Ліґи Європи (ЛЄ) наступного дня. Команда Мирона Маркевича на рівних протистояла міланському «Інтеру» та могла розраховувати на очки, але в середині другого тайму суддя чомусь вилучив із поля Руслана Ротаня, без якого команда відразу ж пропустила вирішальний гол — 0:1.
Цього дня і «Металіст» програв — турецькому «Трабзонспору». У середині першого тайму турок Констант після подачі з кутового залишився без опіки й відкрив рахунок. Перед свистком харків’янам удалося створити кілька гарних моментів, але з ударами Вільягри та Хав’єра впорався воротар.
Активність після перерви принесла дивіденди господарям: спершу Гоменюк не зміг дотягнутися до м’яча під час атаки, але через п’ять хвилин Володимир скористався зі знижки Кобіна і зрівняв рахунок. Гра спокійно наближалася до нічиєї, але перед свистком спочатку Вільягра не зміг уразити ворота красивим ударом ножицями, а в додатковий час Пападопулос залишився поза увагою захисників при створенні положення поза грою й подарував туркам виїзну перемогу — 1:2.
У четвер лише київське «Динамо» тішилося успіхом. Команда на виїзді переграла португальський клуб «Ріу Аве». Перший тайм минув повністю під диктовку «Динамо». Зі стартового свистка підопічні Сергія Реброва помчали штурмувати ворота «Ріу Аве», й уже на 20-й хвилині зустрічі Андрій Ярмоленко у своєму фірмовому стилі відкрив рахунок у матчі. Лідер «Динамо» змістився з правого флангу в центр та пробив точно в лівий від себе кут.
Після забитого гола кияни не сіли в захист, а продовжили штурмувати ворота португальців. На 25-й хвилині Юнес Беланда точним ударом із-за меж штрафного майданчика зробив рахунок 0:2. «Динамо» могло закінчити перший тайм із великим рахунком, але на шляху м’яча у ворота суперника ставав голкіпер, котрий відчайдушно рятував свою команду. «Ріу Аве» за 45 перших хвилин може похвалитися лише ударом Лопеса після розіграшу кутового, який вийшов неточним.
Другий тайм біло-сині почали грати від захисту, віддавши перевагу в матчі «Ріу Аве». Португальці мали кілька моментів, але забити їм у цьому поєдинку так і не вдалося, на відміну від «Динамо», гравці якого відзначилися ще одним голом. На 69-й хвилині зустрічі Юнес Беланда пробив по воротах суперника з-за меж штрафного, але голкіпер «Ріу Аве» не зміг зафіксувати м’яч, і той відскочив у ноги Артему Кравцю. Останній не схибив і точно пробив по воротах, зробивши рахунок 3:0 на користь «Динамо».