Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 25, 2020

«Славутич» — чемпіон!

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

«Славутич» — чемпіон!

Уперше за свою історію український футбольний клуб «Славутич» став чемпіоном турніру з міні-футболу, який проводився в спортивному комплексі Hershey Sportzone, що в Міссісазі. Незважаючи на невдалий дебют команда зуміла мобілізуватися й блискуче провела фінальну стадію змагань.

Хлопці показали бійцівський характер і волю до перемоги. Велике значення для досягнення мети мало й психологічне налаштування спортсменів перед матчами. Саме підтримка та поради досвідчених гравців Ярослава Деркача, Юрія Барсука, Зоряна Книшука й капітана команди Романа Гіля додавали молоді впевненості в діях.

Дуже важливою ланкою в грі будь-якого колективу є, безперечно, захист. Тож у вирішальних поєдинках уміла та самовіддана гра захисників Богдана Паньківа, Дмитра Ткаченка, Андрія Грабовецького, Олександра Шадрова, Олега Гіщака, Віталія Філіпова, Віталія Скрипника дозволяла гостро контратакувати та здобувати ворота суперника.

Серед нападників відзначилися чудовими голами Петро Безручко, Григорій Вайнберґ, Денис Петрук, Олег Сатаров, Дмитро Бугай, Зеновій Кашинській, Святослав Марчук, Андрій Сандуляк, Олександр Сірбу й Олександр Бікусов.

Загалом, після переможного фінального матчу й уболівальники, і самі футболісти зрозуміли: «Славутич» — це команда, це міцний дружний колектив однодумців.

Вітаємо гравців і прихильників команди з перемогою!

Юрій Барсук

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply