|

Квітень 14, 2016

|

«Шахтар» переміг «Брагу»

Донецький «Шахтар» 7 квітня зробив крок до виходу в півфінал Ліґи Європи, здобувши на виїзді комфортну перемогу над португальською «Брагою» з рахунком 2:1. Перший тайм команди провели дуже обережно. «Гірники» навмисно віддали ініціативу супернику, але й «Брага» не особливо рвалася вперед.
Із небезпечних моментів португальців згадується лише удар на старті матчу Рафи Сілви, коли П’ятов кулаками відбив м’яч на кутовий. Що стосується донеччан, то вони перший удар по воротах суперника завдали аж на 45-й хвилині і він став результативним.
За хвилину до цього Коваленко добре забіг із глибини в карний майданчик, віддав пас п’яткою на Марлоса, але той замість удару пішов обігрувати воротаря і зумів заробити лише кутовий. А ось подача з кутового знайшла на дальній штанзі Ракицького, котрий пробив під поперечину.
Другий тайм команди провели активніше — португальці змушені були бігти вперед, а українці намагалися використовувати вільні зони. Хоч уся небезпека все одно виходила після стандартів — у «гірників» Малишев небезпечно пробив в руки Матеуса, а у господарів Рафа перевірив на міцність поперечину й удар Сантуша трохи розминувся з дальньою стійкою.
Коли в середині тайму здалося, що гра знову заспокоїлася, «Шахтар» вибухнув швидкою та результативною контратакою. П’ятов далеко вибив м’яч, Марлос із правого флангу прострелив на Факундо Феррейру, котрий легко у дотик підсік м’яч над голкіпером.
На жаль, український клуб не зміг втримати перевагу в два м’ячі — на 89-й хвилині Баяно прострелив із правого флангу на Вілсона Едуарду, котрий вийшов на заміну та перестрибнувши Ордеця відправив м’яч у ворота.
Наступного дня національна жіноча збірна України з футболу здобула третю перемогу у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2017. У своєму п’ятому матчі кваліфікації підопічні Володимира Реви на «Арені Львів» завдали поразки команді Албанії з рахунком 2:0. Успіх українкам приніс дубль Дарини Апанащенко, капітана «синьо-жовтих», котра відкрила рахунок на 15-й хвилині, а потім збільшила перевагу, реалізувавши пенальті на 74-й хвилині. На жаль, 11 квітня українки поступилися на виїзді француженкам із рахунком — 4:0.