|

Жовтень 06, 2016

|

Олександр Кучер суперників не пропускав

Київське «Динамо» у другому турі Ліґи чемпіонів гостювало 28 вересня в Стамбулі (Туреччина), де грало з «Бешикташем». Практично весь перший тайм турки тиснули на українців. Вони сміливо розігрували свої контратаки і в разі втрати моментально йшли в пресинг. Такий підхід повністю вимкнув усю групу атаки киян із гри. І за всі 45 хвилин «Динамо» так і не спромоглося створити бодай один момент.
А ось турки таки домоглися свого. Куарежма шикарним виконанням штрафного відправив м’яч із півкола прямо в ліву «дев’ятку» воріт Рудька. Міг ще забивати Талиска, але його удар із центру карного виявився неточним.
Та у другій половині гри «Динамо» виправило ситуацію. Кияни самі пресингували і, що важливо, почали створювати моменти. Постійно бив Гармаш, але удари у нього не йшли. А от коли Ребров випустив замість Ґонсалеса Циганкова, рахунок на табло зрівнявся. Рибалка навісив зі штрафного, і Віктор у дотик переправив м’яч у сітку воріт. Мав вирвати для «Динамо» перемогу Ярмоленко, але Андрій не зміг реалізувати вихід сам на сам з Фабрі після пасу від Гармаша. Відтак — ничия з рахунком 1:1.
А наступнного дня донецький «Шахтар» у Львові приймав португальську «Брагу» в рамках другого туру групового етапу вже Ліґи Європи (ЛЄ). Поєдинок закінчився з рахунком 2:0 на користь «Шахтаря». Донецька команда вдало стартували в турнірі, здобувши перемогу на виїзді над «Коньяспором». Український клуб вже зустрічався з португальцями навесні цього року в рамках 1/4 фіналу ЛЄ, тоді донеччани двічі перемогли — 4:0 і 2:1.
Перевагою «Шахтаря», мабуть, став головний тренер, бо ще минулого сезону Пауло Фонсека тренував саме «Брагу», з якої перейшов до чемпіонату України. Португалець знає можливості гравців суперника і очікував, що гості будуть діяти у контратакуючому стилі.
Перший гол «гірники» забили на п’ятій хвилині матчу. Тарас Степаненко скористався плутаниною у карному суперника і з неймовірною силою забив м’яч у ворота суперника. На 47-й хвилині зустрічі «Шахтар» залишилися в меншості — Фред отримав другу жовту картку і вийшов з гри. Однак команда не розгубилася і на 56-й хвилині Віутор Коваленко забив другий гол.
Цього ж дня футболісти луганської «Зорі» зазнали першої поразки у груповому турнірі ЛЄ. У виїзному матчі другого туру команда Юрія Вернидуба з рахунком 0:1 програла титулованому англійському клубу «Манчестер Юнайтед». Та гості легендарної арени «Олд Траффорд» нічим не поступалися її іменитим господарям і мали чимало можливостей забити. Втім, долю матчу вирішив удар головою з близької відстані Златана Ібрагімовича, форварда манкуніанців, котрий на 69-й хвилині реалізував чи не єдиний за увесь матч гольовий момент МЮ.