Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

П’ять рекордів Євро-2012

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

П’ять рекордів Євро-2012

Чималою кількістю рекордів відзначилися заходи Європейського футбольного союзу (УЄФА). Про це заявив Маркіян Лубківський, директор Євро-2012 в Україні. За його словами, наразі єврочемпіонат має п’ять таких досягнень, але найвагоміші — іще попереду.

«По-перше, це найбільше число охочих придбати квитки — 12 млн осіб, які зареєструвалися через сайт УЄФА й замовили заповітні пропуски на матчі Євро. Це — на 14 % більше, ніж на попередньому чемпіонаті. Конкурс на отримання квитка — 1:20 — свідчить про те, що інтерес до турніру величезний. Незважаючи на те, що загалом 2012 року ми маємо більше квитків (1 млн 400 тис.), порівняно з поперед­німи турнірами, бо місткість стадіонів — більша. По-друге, рекордна кількість заявок на роботу волонтера —

24 тис. претендентів. Із них нам треба відібрати 6 тис. помічників турніру. Значною, якщо порівняти з попередніми, є інвестиція УЄФА в організацію чемпіонату — 500 млн EUR. Рекордом і особливістю цього заходу може бути й те, що в Україну та Польщу їдуть грати всі найсильніші збірні континенту. Це — унікальна ситуація, коли жодна з країн, яка є ґрандом європейського футболу, не залишилась поза межами фінальної частини турніру.

Ще одна подія, яка побила всі попередні рекорди, — церемонія жеребкування. В Україні це свято стало наймасштабнішим і найкраще організованим за всі часи єврочемпіонатів. 700 гостей, 500 журналістів, та й увесь світ, побачили чудову картинку. Але насправді попереду буде ще багато таких рекордів. Турнір — крупний, він проходить у двох державах, розташованих на величезних територіях. Хотілось би, щоб і збірна України встановила свій рекорд.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply