Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Поліція погрожувала футболістам

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Поліція погрожувала футболістам

Жахливим інцидентом завершився фінальний матч за Кубок Південної Америки (аналог Ліґи Європи) між бразильським «Сан-Паулу» й арґентинським «Тигре». Наприкінці першого тайму футболісти обох команд побилися. А в роздягальні служба безпеки стадіону та поліція, вирішивши «виховати» аргентинців, погрожували їм зброєю. Одного з футболістів ще й ударили кийком.

«Вони наставили на нас два пістолети, тому ми не могли вийти догравати матч. Вони зайшли в роздягальню, один із них приставив пістолет до грудей воротаря Албіаля. Їх було близько 20 осіб — служба безпеки та поліція», — розповів Нестор Горосіто, тренер «Тигре».
А от Рожеріо Сені, воротар «Сан-Паулу», звинуватив у всьому суперників. «Вони зірвали матч. Вони приїхали сюди битися, а не грати. Решта мене не хвилює, я не знаю, що відбувалося в їхній роздягальні», — сказав п. Сені. Бразильська поліція проведе офіційне розслідування. А переможцем турніру оголосили «Сан-Паулу». На час зупинки матчу команда перемагала з рахунком 2:0, а перша гра завершилася нульовою нічиєю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...