|

Травень 29, 2014

|

Епізод протистояння збірних України та Ніґеру

У товариському матчі 22 травня ц. р. збірна України на полі київського стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського здобула перемогу над командою Ніґеру. Неспішний початок поєдинку позначила загальна перевага українців. До територіального стали додаватися й гострі моменти біля воріт Кассалі Дауда. Наслідком цієї тенденції став гол, забитий на 20-й хвилині Іваном Ордцом. Дебютант національної збірної чарівно замкнув головою подачу з кутового майданчика. У першому таймі гості так і не зуміли знайти гідної відповіді млявим спробам українців атакувати. Удари Коноплянки та Ярмоленка блокували захисники або ж на останньому рубежі — Дауда.

Другий тайм продовжив плавне домінування українців, проте вже на десятій хвилині перший же удар у бік воріт П’ятова матеріалізувався в гол Алі Юссуфа Умару, котрий долучився до розіграшу стандарту. Безліч замін не сприяла налагодженню ігрових зв’язків у збірній України. До того ж, збірники часто вдавалися до індивідуальних дій, які не завжди себе виправдовували.
Гості з Ніґеру посміливішали й частіше стали переходити центр поля, змушуючи моментами серйозно вступати в гру Андрія П’ятова. В атаці ж українці виглядали пасивно, а спроби окремих гравців узяти ініціативу на себе розбивалися об самовіддану гру африканських захисників і воротаря.
Усе ж за десять хвилин до закінчення основного часу матчу Тарас Степаненко результативно замкнув головою подачу все того ж Ордца зліва! У час, що залишився, команди обмінялися замінами й чекали на фінальний свисток. Підсумок: невпевнена перемога збірної України з рахунком 2:1 на тлі її абсолютного домінування.