Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Останній стадіон до Євро-2012

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Останній стадіон  до Євро-2012

У Львові 29 жовтня відбулося відкриття «Арени Львів», останнього — четвертого — українського стадіону, підготованого до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Перед початком урочистої церемонії відкриття стадіону біля входу для VIP-персон міліція затримала двох дівчат-активісток руху FEMEN зі стрічкою на грудях Fucking Euro!, які викрикували: «Україна програє!». Вартові порядку спершу попросили дівчат звільнити прохід для гостей, однак після того, як ті відмовилися виконувати прохання, посадили їх у міліцейський автомобіль.

Свято розпочалося з танцювально-хореографічної композиції, у якій було задіяно близько тисячі людей. Після цього на сцену запросили видатних спортсменів Львівщини: футболістів львівських «Карпат» різних поколінь, а також знаменитих борців, стрільців, веслярів на каное, які завойовували олімпійські медалі й нагороди чемпіонатів світу. Глядачі, що майже повністю заповнили новий стадіон, зустрічали їх бурхливими оплесками. Тоді двоє дітей в українських строях перерізали символічну стрічку й оголосили про відкриття стадіону.

Присутнім на «Арені Львів» також продемонстрували відеоролик про те, який внесок зробила влада у справу завершення будівництва стадіону. Коли на екрані з’явився президент Віктор Янукович, глядачі почали свистіти, доки ролик не закінчився. У ньому, зокрема, розповідалося про невдачі попереднього керівництва країни в будівництві стадіону та про важливу роль Віктора Януковича в успішному його завершенні.

Після цього виступила співачка Руслана, а за нею — головна гостя вечора американська зірка Anastacia. Нагадаємо, будівництво арени, розрахованої на 34 915 осіб, розпочалося 2008 року. Загальна вартість проекту — 2 млрд 287 млн грн. Проведення першого футбольного матчу на цьому стадіоні — між національними збірними України й Австрії — заплановано на 15 листопада ц. р.

Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply