Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

На перегляді в «Динамо» — український канадець

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

На перегляді в «Динамо» — український канадець

На перегляд у молодіжну команду «Динамо» прибув Артем Чайковський, 16-річний футболіст із Канади, який грає на позиції центрального півзахисника. У «Динамо» Артема запросив Олександр Іщенко. Перебуваючи в Торонто на запрошення місцевого футбольного клубу УСК «Карпати», п. Іщенко звернув увагу на хлопця й порекомендував його селекційному відділу «Динамо».

«Іщенко мені сказав, що я гратиму в середу й суботу, а потім будуть проводити всілякі тести. Чи хотілося би мені залишитися в «Динамо» та заграти? Якби йшлося про те, щоби залишитися тут, то я би це зробив», — зізнався п. Чайковський.
Артем народився в місті Бучачі на Тернопільщині, але, коли йому виповнилося три роки, його родина переїхала в Канаду. Там він грає в команді УСК «Карпати», а до цього закінчив академію під назвою San Jacks і грав у клубі «Україна». «У «Карпатах», до слова, самі українці виступають», — каже Артем.

До речі
Голкіпер національної жіночої збірної України Ірина Зварич, яка була визнана найкращою футболісткою 2012 року, поповнила склад французького клубу «Жювізі». «Жювізі» грає в нинішньому розіграші Ліґи чемпіонів (ЛЧ) й у чвертьфіналі турніру команда зустрінеться зі шведським «Гетеборгом». «Звичайно, участь у ЛЧ вплинула на моє рішення, — сказала воротар збірної України. — Сподіваюся, пройдемо в турнірі далі». 29-річна Зварич із 2005-го по 2012 рік виступала в складі «Росіянки», вигравши чотири рази чемпіонат Росії та п’ять разів завоювавши національний Кубок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply