Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

На «Кубку легенд» перемогла Україна!

Автор:

|

Грудень 08, 2016

|

Рубрика:

На «Кубку легенд» перемогла Україна!

Українські футбольні легенди

Національна збірна України серед ветеранів перемогою завершила виступи на престижному міжнародному турнірі «Кубок легенд-2016», який пройшов у Чикаґо (штат Іллінойс). Цього року ветеранська збірна чи не щотижня проводила товариські матчі в Україні і за кордоном, готуючись до візиту в Сполучені Штати, маючи в активі 30 ігор. Разом із популяризацією футболу команда «зірок» виконує важливу місію, підтримуючи військових в зоні проведення антитерористичної операції. Слава про команду поширилася далеко за межі України, тому не дивним було запрошення з далекої Америки, де відомий у минулому футболіст, олімпійський чемпіон-1988 Ігор Скляров і бізнесмен Аарон Ґрюнфельд заснували турнір «Кубок легенд».
Візит ветеранської збірної України до Чикаґо організувало підприємство «Агробізнес», провідний виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні. Участь українців стала справжньою окрасою та родзинкою змагання, в якому загалом узяли участь вісім команд. До складу жовто-синьої дружини, очолюваної легендарним Анатолієм Дем’яненком і Володимиром Лозинським, увійшли кращі футболісти країни останніх десятиліть: Мирон Маркевич, Віктор Мороз, Едуард Цихмейструк, Іван Яремчук, Сергій Нагорняк, Володимир Єзерський, Віталій Косовський, Андрій Донець, Віталій Рева, Андрій Оксимець, Сергій Беженар, Олександр Призетка, Віталій Самойлов, Дмитро Пінчук, В’ячеслав Свідерський і Олег Собуцький. Почесними гостями турніру стали Олексій Михайличенко і Володимир Безсонов.
Усі матчі турніру пройшли в манежі «Атлетіко Центр». Найбільше вболівальників збирали саме ігри за участю української збірної, і жоден із присутніх ні на секунду не залишився розчарованим. Команда Дем’яненка та Лозинського виграла всі п’ять матчів зі загальним рахунком 32:9! Окрасою турніру став фінальний поєдинок, у якому в напруженій боротьбі збірна України здобула перемогу лише завдяки голу на останніх хвилинах від Дмитра Пінчука. Переможеною стала чиказька команда FC Connection — збірна української діаспори посилена колишніми професійними гравцями.

Дмитро Шаповал, «Футбум»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...