|

Червень 12, 2014

|

Сергій Ковалець

Молодіжна збірна України здобула перемогу над Ліхтенштейном у матчі відбірного турніру на чемпіонат Європи-2015. Гра у Вадуці закінчилася з рахунком 5:2 на користь підопічних Сергія Ковальця. Українці пропустили першими: на 36-й хвилині Кюне реалізував пенальті за фол Караваєва. Але ще до перерви «синьо-жовті» встигли забити двічі. На 41-й хвилині відзначився Олександр Нойок, а три хвилини потому забив Андрій Тотовицький.

Проте на 50-й хвилині Кюне вдруге пробив Артема Денчука, забивши цього разу з гри. Пропущений м’яч додав українцям спортивної злості, і на 70-й хвилині з подачі Владислава Калітвінцева дубль оформив Нойок. За сім хвилин запорожець Дмитро Юсов забив четвертий гол у ворота господарів. А остаточну крапку в компенсований час поставив Тотовицький. Україна набрала десять очок, відставши від Швейцарії на два й від Хорватії — на шість очок, відповідно. Але вітчизняна команда зіграла на дві гри менше, порівняно зі суперниками. А у вересні на «молодіжку» чекає вирішальна домашня гра проти Швейцарії.