Мірча Луческу вивів «Шахтар» на рівень «Манчестер Юнайтед»

|

Жовтень 10, 2013

|

Після поєдинку другого туру групового раунду Ліґи чемпіонів між «Шахтарем» (Україна) і «Манчестер Юнайтед» (Англія), який відбувся 2 жовтня в Донецьку й завершився нічиєю 1:1, головні тренери команд — Мірча Луческу і Девід Моєс — дали свої коментарі.

Мірча Луческу: «Результат задовольняє обидві команди. «Манчестер» скористався нашою помилкою. Вийшов випадковий гол. Я би здивувався, якби хтось із наших гравців не послизнувся сьогодні. Так було й у Львові, і в матчі з донецьким «Металургом». «Манчестер» – сильніший у контратаках. Але не думаю, що вони контролювали гру. Крім одного удару у ворота нема чого згадати в матчі з нами. У перерві було задумано грати в тому ж ключі. Ми повинні були прискоритися впродовж 20 останніх хвилин, у чомусь ризикуючи. Зрештою, так і вийшло. Ми багато м’ячів доправили в штрафний майданчик суперника. Шкода, що забили лише один гол. Одна команда грала завдяки своїй могутності й атлетизму. Друга – будувала гру на техніці. За рахунок цього вийшла видовищна гра. Ця нічия дозволяє розраховувати на вихід із групи. Якоюсь мірою ми перевершували «Манчестер». Шкода, що не домоглися перемоги. Гадаю, нічия — не найгірший варіант для обох команд. Але до гри ми про це не думали. Не варто забувати, що сьогодні грали після невдалого матчу з «Металургом», де припустилися маси помилок. Тиск на деяких гравців сьогодні відчувався. Задоволений, що ми піднялися на рівень «Манчестера». І навіть мали певну перевагу».
Девід Моєс: «До деякої міри я розчарований. Гра склалася не так, як ми розраховували. У другому таймі «Шахтар» чинив на нас серйозний тиск. Нічия — непоганий результат. «Шахтар» — гарна команда з великим авторитетом, яка добре грає на своєму полі. Нам довелося жорстко й щільно грати з бразильськими футболістами. Це був не най видовищніший матч. Але перед ним у обох команд було по три очки. І кожна змогла отримати користь від гри. Чи влаштувала мене нічия? Сьогодні так. Шкода, що ми не змогли виграти з рахунком 1:0. Але «Шахтар» також добре виглядав».
А 3 жовтня відбулися матчі Ліґи Європи. У Відні, на «Ернст Хапель Штадіум», «Рапід» приймав київське «Динамо». Український клуб вів перед після першого тайму з рахунком 2:0, але безвільно розгубив свою перевагу в другій половині матчу — 2:2. Одеський «Чорноморець» зазнав домашньої поразки проти нідерландського ПСВ. Підопічні Романа Григорчука пропустили по голу на початку та наприкінці поєдинку. А дніпропетровський «Дніпро» на своєму полі не зумів уникнути поразки від італійської «Фіорентини» з рахунком 1:2. Команда Хуанде Рамоса провела чудовий матч, якщо не брати до уваги результат.