«Металіст» — майже в Лізі чемпіонів

|

Травень 09, 2013

|

У Харкові 4 травня відбувся центральний матч 27-го туру української футбольної Прем’єр-ліги, у якому місцевий «Металіст» обіграв київське «Динамо». Після цієї перемоги команда піднялася на другу сходинку турнірної таблиці й має триочковий відрив від найближчого переслідувача — «Динамо».

Матч закінчився з рахунком 2:0. На 35-й хвилині відзначився Марко Девіч. Соса подав штрафний і Девіч у падінні пробив головою: м’яч, незважаючи на стрибок Коваля, закотився в кут воріт — 1:0. Завдяки своїй перемозі харків’яни вийшли на друге місце в чемпіонаті, у їхньому активі – 59 очок, у киян — 56.
Півзахисник «Металіста» Едмар прокоментував перемогу своєї команди над «Динамо» так: «Була дуже важка гра, хоч ми й налаштовувалися на такий безкомпромісний футбол. Результат, звичайно, за грою. Ми уважно зіграли при стандартах, вичавили з них два голи. На початку другого тайму дозволили собі розслабитися й могли навіть пропустити. Але… Сьогодні важливу роль зіграли наші стандарти. Що завадило забити з гри? Це ж київське «Динамо»! Суперник, потрібно віддати йому належне, добре оборонявся. Можна сказати, що сьогодні обидві команди в обороні зіграли гранично уважно».