|

Вересень 10, 2015

|

Євген Коноплянка після забитого гола

Нове футбольне правило, що українська збірна з футболу у Львові не програє, а зазвичай виграє, досі чинне. Напередодні матчу сьомого туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2016 року між Україною та Білоруссю, який відбувся 5 вересня у Львові, білоруські й українські любителі футболу організували спільний марш. Дійство почалося від Монумента слави, що на перехресті вулиць Стрийської та Героїв Майдану. Звідти фанати попрямували на «Арену Львів», марш проходив у дружній атмосфері. Уболівальники обох збірних традиційно співали пісні про Путіна та скандували: «Разом і назавжди».
Також під час маршу можна було побачити різні банери на підтримку дружби України й Білорусі — «Братство сумління», «За нашу і вашу свободу» тощо. І на стадіоні вболівальники збірної Білорусі підтримали Україну. У гостьовому секторі «Арени-Львів» фанати розгорнули банер «Тримайтеся, брати» з українським прапором та гербом. Загалом атмосфера на матчі була дуже теплою: уболівальники перегукувалися патріотичними кричалками та знову співали відому пісню про Путіна.
Команда Михайла Фоменка впевнено перемогла. Результат матчу вирішився в першому таймі, який став одним із кращих для українців у цьому відборі. У них виходило майже все: Ротань і Степаненко повністю виграли центр поля, Ракицькому дозволяли віддавати фірмові передачі зі своєї половини поля, а атакуючі гравці раз по раз використовували вільний простір біля воріт суперника, намагаючись закінчувати ударом кожну атаку.
Як результат, уже на першій хвилині Гармаш небезпечно пробив у кут, і Горбунову довелося демонструвати свою майстерність. У першому таймі у воротаря білорусів було достатньо роботи, адже українці завдали вісім ударів у площину воріт, три з яких досягли своєї мети.
Рахунок відкрив Артем Кравець, котрий вийшов сам на сам із Горбуновим після виносу м’яча П’ятовим і хиби Володька. На 30-й хвилині Коноплянка в штрафному суперника віддав п’ятою на Шевчука, той прострелив уздовж воріт, Горбунов не дав м’ячу дійти до Степаненка, але вийшла передача на Ярмоленка, котрий спокійно відправив м’яч у ворота. Ну, і під завісу тайму Сиваков у своєму карному майданчику звалив Кравця і Коноплянка впевнено реалізував пенальті.
На другий тайм українська команда вийшла дещо розслабленою, економлячи сили перед важливим матчем зі Словаччиною. Натомість Білорусь додала, що й вилилося в забитий гол — Корніленко заробив і реалізував пенальті. Це стало своє рідно винагородою білоруським уболівальникам за їхню прихильність до українців.
Пропущений гол привів до тями «синьо-жовтих», і вони відвели гру від своїх воріт, більше нічого не давши вдіяти супернику. Ложкою дьогтю стала друга жовта картка Гармаша за симуляцію в компенсований час, що не дало змоги Денису зіграти зі Словаччиною. Цей матч закінчився 8 вересня з рахунком 0:0.