Київське «Динамо» сильніше за загребське

|

Жовтень 11, 2012

|

У Києві відбувся поєдинок другого туру групового раунду Ліґи чемпіонів (ЛЧ), у якому місцеве «Динамо» приймало одноклубників із Загреба. Підопічні Олега Блохіна впевнено розібралися з хорватським клубом і піднялися з останнього місця своєї групи, вигравши в хорватів із рахунком 2:0.
Відсутність традиційного динамівського стилю — пресингу зі стартових хвилин першого тайму та гри флангами — головна претензія вболівальників до попереднього тренера команди Юрію Сьоміна. За п. Блохіна акцент у атаці робиться саме на флангові подачі та простріли. Результат кияни здобули саме завдяки подачам із флангів.
Уже на третій хвилині матчу колишній гравець загребського клубу, а зараз – київського, Вукоєвіч навісив у штрафний майданчик, де Олег Гусєв, випередивши Домагоя Віду, точно пробив головою.
Другий гол було забито рівно через півгодини. Цілком і повністю він є на рахунку Тайє Тайво, який просто розцвів після приходу Олега Блохіна й проводить другий чудовий поєдинок поспіль. Ніґерієць «перекусив» передачу голкіпера, пройшов флангом і навісив прямо на свого співвітчизника Бравна Ідейє. Форвард не влучив по м’ячу, що було сюрпризом для Піваріча, який не встиг згрупуватися й став автором гола у власні ворота.
У другому таймі кияни мали кілька гарних можливостей поліпшити різницю забитих-пропущених, але своїх моментів не реалізували. Тепер на команду Олега Блохіна чекає дуель із лідером групи — португальським «Порту», який у паралельному матчі обіграв ПСЖ (1:0).

До слова
У Турині завершився поєдинок другого туру групового раунду ЛЧ між «Ювентусом» і донецьким «Шахтарем». Підопічні Мірчі Луческу здобули комфортну для себе нічию на виїзді – 1:1. Свистом із трибун нового стадіону «Ювентуса» відреагували вболівальники «Старої сеньйори» на тотальну перевагу «Шахтаря» в першій половині матчу. Мало кому вдавалося останнім часом грати першим номером у лігві італійського чемпіона. Перевага «гірників» логічно втілилася в гол: Вілліан віддав на Тейшейру, який увігнав снаряд під поперечину. Проте майже одразу «Юве» зрівняв рахунок. Тут уже Пірло вивів на удар Бонуччі, який також під поперечину ударом у ближню «дев’ятку» забив гол. А ось на другий тайм вийшов уже інший «Ювентус». Італійці замкнули «Шахтар» на тривалий час на його половині. «Гірники», тим не менш, відповідали контратаками. Обидві команди мали достатньо моментів, але рахунок так і не змінився до кінця поєдинку.