Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 22, 2019

«Карпати» зробили червоно-чорні кольори офіційними

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

«Карпати» зробили червоно-чорні кольори офіційними

Футбольний клуб «Карпати» зробив червоно-чорний стяг своїм офіційним символом. Червоно-чорні барви завжди присутні на домашніх матчах «Карпат», окрім традиційних зелено-білих прапорів і державних синьо-жовтих. Ці кольори символізують ушанування героїв, пам’ять про їхні звитяги, безмежну волю до боротьби та перемоги. 

Але останнім часом прояви патріотизму на трибунах українських стадіонів опинилися ледь не поза законом. Національна федерація називає «інцидентами» розгортання червоно-чорних прапорів, вигуки «Бандера, Шухевич — Герої України!», скандування «Свободу чесним!» тощо, вбачаючи в цьому імовірний об’єкт для подальших дисциплінарних санкцій. За таких обставин «Карпати» вирішили надати червоно-чорному прапору офіційного статусу. Тож його поява на трибунах під час матчів «левів» буде вітатися ще палкіше.
«Для тих же, хто вважає використання патріотичної символіки «політикою», якій не місце на трибунах, повідомляємо: така атрибутика аж ніяк не суперечить спортивному характеру змагань, а навпаки — створює відповідний настрій серед глядачів, націлює гравців на боротьбу, прищеплює патріотизм до рідної землі, повагу до самоідентичності, національної пам’яті, лише підсилюючи цим вагу місії футболу як потужного соціального явища. Наш клуб ніколи й за жодних обставин не відмовиться від того, чим пишалися наші діди та батьки, а тепер пишаємося ми, галичани, – нашої самобутності, етнічного колориту, незламного духу боротьби. Героям слава!» — ідеться в офіційному зверненні «Карпат».
Зазначимо, що червоно-чорні барви використовувалися львів’янами в сезонах 1996/97 рр., також футболісти «Карпат» одягали червоно-чорну амуніцію на фінал Кубка України 1999-го, коли грали проти київського «Динамо». Нарешті, 2010 року кольори повернулися у вигляді резервної форми «Карпат». А вже з наступного чемпіонату червоно-чорна смугаста форма нарівні зі зелено-білою знову буде використовуватися в офіційних поєдинках гравцями «Карпат» — зараз саме триває робота над дизайном і виготовленням такого комплекту спортивного одягу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply