Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

«Карпати» стануть народною командою

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

«Карпати» стануть народною командою

У конференц-залі навчально-тренувальної бази футбольного клубу (ФК) «Карпати» було оголошено про історичну подію в розвитку львівського футболу. Петро Димінський (на фото), почесний президент ФК «Карпати», повністю передав управлінські повноваження клубом уболівальникам команди, про що свідчить укладений договір із Громадською організацією (ГО) «Завжди вірні».

«Основою філософії ФК «Карпати» є те, що саме вболівальники команди є найбільшою цінністю нашого клубу. Це — не просто слова. Сьогодні ми зробили історичний крок, фактично передавши їм важелі керування клубом, можливість прийняття як ґлобальних стратеґічних рішень, так і висунення поточних ініціатив. Відтепер кожен уболівальник «Карпат» зможе реально впливати на ухвалення тих чи інших рішень. Стратеґічною метою цієї реорганізації ФК «Карпати» є чітке розуміння того, що клуб не повинен залежати від приватних коштів засновників, натомість із часом він має здобути самостійну фінансову стабільність», — повідомив п. Димінський. Таким чином, ФК «Карпати» став першим футбольним клубом в Україні, яким керуватимуть уболівальники.

Тарас Павлів, голова ГО «Завжди вірні», що об’єднує прихильників «зелено-білих», розповів про те, як на ділі не байдужі до «Карпат» люди зможуть брати участь в управлінні клубом: «На нашому сайті й на сайті «Карпат» є інформація про те, коли працює наш офіс. Кожен уболівальник зможе прийти й поділитися своїми ідеями про те, як зробити наш клуб кращим. Ініціативні вболівальники «Карпат» постійно були рушієм пропозицій щодо роботи клубу. Відтепер найактивніші з них уже на правах керуючої сторони ФК «Карпати» реґулярно готуватимуть пропозиції та формуватимуть вимоги щодо діяльності клубу. Усі ініціативи вболівальників будуть розглянуті на загальних зборах клубу, обговорені й, у разі отримання більшості голосів, — утілені в життя. Виконання таких рішень буде покладене на генерального директора клубу. Ініціативна група формуватиметься із числа прихильників клубу, що входять до ГО «Завжди вірні», і переобиратиметься шляхом голосування».

Відповідаючи на запитання про те, на якому рівні фани відтепер взаємодіятимуть із Петром Димінським, п. Павлів сказав: «Петро Димінський передав уболівальникам самодостатній європейський клуб зі стабільним фінансуванням і всією необхідною інфраструктурою для проґресу — починаючи від ідеальних умов для тренувань основної команди до постійного розвитку інфраструктури дитячо-юнацького футболу. Клуб виконує абсолютно всі фінансові зобов’язання як перед футболістами та працівниками клубу, так і перед суб’єктами господарчих взаємин. Усе те, що зараз є надбанням клубу, його вболівальників, — заслуга п. Димінського й зусиль менеджменту клубу, який він очолює. Тому для нас принципово, щоби Петро Димінський залишився почесним президентом клубу. Його досвід і рекомендації будуть вкрай цінними для нас».

Сам п. Димінський зазначив, що для вболівальників, які бажатимуть отримати від нього пораду, двері будуть завжди відчиненими. Окрім того, Петро Петрович зауважив, що залишатиметься інвестором клубу, доки ФК «Карпати» не стане самоокупним.

Ігор Дедишин, генеральний директор ФК «Карпати», розповів про те, що вважає принципово нову для України модель побудови футбольного клубу перспективною та життєздатною: «Усе найкраще було вигадано до нас. Приклад тієї ж «Барселони», де сосіос, уболівальники, беруть безпосередню участь у керуванні клубом, у тому числі в прийнятті кадрових рішень стосовно менеджменту, свідчить про правильність подібного шляху. Ми також звернулися до цієї моделі, частково адаптувавши її. Із точки зору управління клубом украй важливо, що відтепер усі наймані працівники клубу, незалежно від покладених на них обов’язків, відчуватимуть відповідальність за свою роботу не тільки перед інвестором, як було раніше, а й перед усіма вболівальниками. Загалом, нинішню подію я оцінюю як фактичне народження народної команди ФК «Карпати».

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply