Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

І знову футбольне свято на Лонґ-Айленді

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

І знову футбольне свято на Лонґ-Айленді

Переможці турнуру

У неділю 24 травня відбувся футбольний турнір, присвячений американському Дню пам’яті. Участь у змаганні взяло три дружини: дві команди господарів (молодіжна і старшого покоління) Лонґ-Айленда і гості зі Стемфорда (штат Коннектикут).
Перш за все, варто подякувати спонсорам, а також тим людям, котрі підтримують цей спортивний захід: це — Український банк, «Польське делі-Євро» (Романа), «Рарітас делі» (Лени), «Полмарт» (Полавського), «Кабанос» (Ізі). А також низький уклін – людям, котрі розуміють, що добру традицію треба зберігати: Богдану Копистянському, Ігорю Корецькому, Богданові Галевичу, Ярославу Середньому, Віталію Гурману, Юлії Смуток та Юрію Буштико.
Перша гра відбулася між молодіжною командою господарів і колективом гостей. За гостей виступали: Андрій Ковальчук, Ігор Фалейрос, Василь Крокіш, Володимир Крокіш, Джардін Маркес, Мілтон Маркес і Василь Бережанський. За господарів – Максим Цар, Артур Гарматюк, Джонас Іозайтіс-Лауринас, Ігор Кузьмина, Деніс Бонтенегро та Дієґо Кріс. Рахунок зустрічі — 6:4 на користь гостей. У цій грі найкращими були бомбардири Лауринас і Джардін Маркес (по три голи кожен).
Наступна гра між «молоддю» та «стариками» закінчилася з рахунком 3:0 на користь молодіжної команди «Ватра». За старших виступали: Юрій Самардак, Василь Микитин, Володимир Ходзінський, Михайло Кільчевський, Даніел Разік, Ігор Мисак, Іван Косменко, Роман Дяків та Іозайтіс Міндаускас. Останній матч проходив також між ветеранами та гостями й закінчився перемогою останніх — 4:0.
Усі дружини набрали по три очки, та за різницею голів перше місце посіла молодіжна команда «Ватра», друге — ветерани, третє — гості. Найкращими гравцями були визнані Деніс Бонтенегра й Ігор Фалейрос, а бомбардирами — Лауринас, Дієґо та Джардін Маркес. Після футболу та церемонії закриття, звісно, був і третій «тайм».

Богдан Качараба

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply