Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Хто стане головним наставником збірної?

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

Хто стане головним наставником збірної?

Тренери команд української Прем’єр-ліги подали свої пропозиції щодо того, хто повинен очолити національну збірну країни. Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України (ФФУ), у жовтні тренери збиралися в Києві, й Анатолій Коньков, голова ФФУ, запропонував їм подати кандидатури.

Серед названих кандидатур найчастіше згадувалися прізвища Миколи Павлова, Олександра Заварова, Павла Яковенка, Олексія Михайличенка, Леоніда Буряка та Михайла Фоменка. Крім того були пропозиції, щоби збірну очолив іноземний тренер. Однак українські тренери не вказали конкретних імен, а лише країни, звідки би вони хотіли запросити фахівця. У першу чергу це — Німеччина й Англія, ?? оскільки, на їхню думку, там працюють наставники, які будують тактику команд, перш за все, на основі дотримання ігрової дисципліни.
Наразі не відомо, хто очолюватиме збірну України в товариському матчі з Болгарією, який відбудеться 14 листопада ц. р. у Софії. У тренерському штабі команди ще залишаються Олександр Заваров і Олег Кузнєцов. Як писав «Міст», 25 вересня ц. р. головний тренер збірної України Олег Блохін перейшов у київське «Динамо», залишивши місце тренера збірної вакантним.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply