Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Григорій Суркіс — віце-президент УЄФА

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Григорій Суркіс — віце-президент УЄФА

Екс-президент ФФУ Григорій Суркіс пішов на підвищення в Європейському футбольному союзі (ФІФА). На XXXVII Конґресі головного футбольного органу континенту, який проходив у Лондоні, було затверджено новий склад Виконавчого комітету УЄФА, а також обрані п’ять віце-президентів. До числа останніх і потрапив п. Суркіс-старший.

До складу Виконкому ввійшли Джанкарло Абете (Італія), Аллан Хансен (Данія), Франтішек Лавринец (Словаччина), Маріос Лефкарітіс (Кіпр), Авраам Лузон (Ізраїль) Девід Гілл (Англія) і Вольфганг Ніерсбах (Німеччина), а серед віце-президентів УЄФА — Сенеш Ерзік (Туреччина), Анхель Марія Вільяр Льона (Іспанія), Маріос Лефкарітіс (Кіпр), Джанкарло Абете (Італія) та Григорій Суркіс (Україна). Нагадаємо, що п. Суркіс із 2008-го входив до складу Виконавчого комітету УЄФА, а також був головою Комітету УЄФА зі змагань для збірних і заступником голови Комітету УЄФА зі стадіонів та безпеки.
Григорій Суркіс убачає у своєму новому призначенні прояв великої поваги європейського футбольного співтовариства до України. «Дякую за привітання, але вони однаковою мірою стосуються й кожного громадянина України. Оскільки, у першу чергу, я — громадянин, а все інше — потім. Уперше українцеві надано таку честь. Гадаю, що цю честь надано моїй країні й мені, як її громадянину. І я всіма своїми знаннями, досвідом, професіоналізмом готовий служити країні, людям і, безумовно, європейському футболу», — сказав новоораний віце-президент УЄФА.
Він пишається тим, що Україна провела Євро-2012 на високому рівні. «Україна довела 2012 року, що здатна провести блискучий турнір, який завоював серця багатьох мільйонів людей по всьому світу й підтвердив, що ми спроможні організувати такі грандіозні заходи. Україна відкрила для європейців, для всього світу нову сторінку своєї історії» — резюмував п. Суркіс.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply