Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 10, 2020

Головний тренер «Металіста» збудував стадіон

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

Головний тренер «Металіста» збудував стадіон

У Винниках поблизу Львова за кошти Мирона Маркевича, головного тренера харківського «Металіста», збудували футбольне поле зі сучасним штучним покриттям. За словами п. Маркевича, аналогів до такого покриття в західній Україні немає. Поле розміщене біля футбольної школи, якою тренер опікується уже десять років. Тут безкоштовно займаються діти зі Львова, Перемишлян, Винник і навколишніх сіл.

Роботи на території школи тривають і зараз. Облаштовують іще два поля: одне – із трав’яним газоном розміром 90 х 60 м; друге — мале поле (42 х 22 м) з освітленням і штучним покриттям. У перспективі комплекс має налічувати чотири футбольних поля — разом з уже існуючим, названим на честь батька Мирона Маркевича Богдана — відомого футболіста й тренера.
«Я хочу, щоби діти тут займалися, бо зараз ми багато говоримо про те, що є засилля леґіонерів у чемпіонаті, але мало звертаємо уваги на наших дітей. Надіюся, що на цих полях виросте багато футболістів і вони будуть поповнювати лави наших українських клубів, а із часом — і збірної України», — сказав Мирон Маркевич на відкритті арени.
«Я приїхав оглянути ці прекрасні поля на запрошення п. Маркевича, якими він опікується й робить усе, щоби вони були найкращими в області. За останній час Мирон Маркевич інвестував у ці поля більш ніж 10 млн грн. Це — його приватні кошти. Він дає нашим львівським дітям шанс бути найкращими у футболі», — зауважив Андрій Садовий, мер Львова.
Можливість збудувати такий стадіон у рідному місті була зумовлена тренерським контрактом Мирона Маркевича ще з Олександром Ярославським, попереднім власником «Металіста». Саму школу названо на честь опікуна, котрий, зокрема, зізнався, що свого часу був змушений продати автомобіль Mercedes, аби врятувати її від закриття та зберегти зарплати тренерам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply