Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Футбольні фани житимуть у наметах?

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Футбольні фани житимуть у наметах?

Уболівальникам, які приїдуть на Євро-2012, запропонують жити в наметах на околиці Києва за 55 EUR на добу. Про це свідчить реклама, розміщена на міжнародному сервісі бронювання готелів booking.com. Kiev Football Fans розташований за 8,5 км від центрального залізничного вокзалу Києва й за 45 км — від летовища Бориспіль. За 55 EUR за ніч гостям нададуть двомісний намет із туристичними килимками й спальними мішками.

«На території кемпінґу встановлено спільні туалети та душові. У кемпінґу Football Fans є снек-бар, де також подаватимуть прохолодні напої. За додаткову плату прибульці можуть користуватися паркуванням на території кемпінґу», — ідеться в оголошенні. Місця в цьому кемпінґу вже можна замовляти.

У середньому місце в київському гостелі (місце в кімнаті на 5—6 осіб) на booking.com можна забронювати за ціною 50—100 EUR за ніч. Номер на двох у тризірковому готелі коштуватиме в середньому 500 EUR на добу. Нагадаємо, що студентів київських гуртожитків, де під час Євро-2012 мешкатимуть іноземні футбольні фанати, зобов’язали власним коштом створити належні умови для гостей.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...