|

Квітень 21, 2016

|

«Шахтар» переміг «Брагу»

Напередодні матчу-відповіді 14 квітня у Львові Паулу Фонсека, головний тренер португальської «Браги», обіцяв, що його команда намагатиметься, як і в першому матчі, домінувати на футбольному полі. На початку поєдинку, здалося, що «Шахтар» і справді віддав ініціативу гостям, а сам намагався лише контратакувати. Однак і гості в цей відрізок гри нічого небезпечного біля воріт команди Мірчі Луческу не створили, а от донеччани діяли в нападі набагато гостріше.
Усі плани португальців були зруйновані вже у середині тайму. Довга атака «гірників» завершилася виходом Віктора Коваленко сам на сам із воротарем суперника, і останньому нічого не залишалося, ніж збивати українського півзахисника. Суддя призначив пенальті, який точним ударом у правий кут воріт реалізував Даріо Срна.
Забитий м’яч додав упевненості та наснаги гравцям української команди. Після цього голу про жодну перевагу «Браги» вже і мови не було, а донеччани, навпаки, продовжили грати так, наче їм потрібно обов’язково забивати ще. Логічний другий гол «оранжево-чорних» був оформлений за дві хвилини до кінця тайму. Довга атака «гіників» завершилася подачею Даріо Срни з правого флангу вздовж воріт, де португальський захисник Рікардо Феррейра в боротьбі вже з українським нападником Факундо Феррейрою відправив м’яч у власні ворота.
У другому таймі «Шахтар» продовжив контролювати м’яч на чужій половині поля, й кже незабаром глядачі побачили третій гол. Його автором став Коваленко, котрий замкнув точну передачу з флангу від Срни.
«Арена Львів» продовжувала підганяти футболістів «Шахтаря», сподіваючись побачити четвертий м’яч у сітці воріт «Браги». І це сталося на 73-й хвилині, коли зразкова атака донеччан із глибини поля завершилася короткою передачею Тайсона у воротарський майданчик на все того ж Факундо Феррейру, та йому заважив однофамілець із Потугалії. Остаточний рахунок — 4:0 і «Шахтар» уперше в семирічній історії Ліґи Європи вийшов у півфінал цього турніру.

До теми
Збірна України з футзалу розгромила збірну Словенії у двох стикових матчах зі сумарним рахунком 11:1. Це дозволило нашій команді пробитися на чемпіонат світу, який триватиме з 10 вересня до 1 жовтня ц. р. в Колумбії.