Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Футбольна лихоманка починається

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Футбольна лихоманка починається

10 червня стартує чемпіонат Європи з футболу, який триватиме до 10 липня. У турнірі бере участь і збірна команда України. У рамках останніх акордів підготовки українці переграли румунів у Турині (Італія) з рахунком 4:3. Голи за збірну України забили Роман Зозуля, Олександр Зінченко, Євген Коноплянка й Андрій Ярмоленко.

Слідом за перемогою над румунами підопічні Миколи Фоменка зуміли в італійському Бергамо впоратися і з албанцями. Їх перемогли з рахунком 3:1. Голи за збірну України забили Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко й Євген Коноплянка. Таким чином українці покращили свої позиції у червневому рейтинґу FIFA, піднявшись на 19-те місце.
15-й чемпіонат Європи стане першим, у якому кількість команд у фінальному турнірі розшили до 24. У змаганнях, крім збірної України, беруть участь команди Франції, Швейцарії, Румунії, Албанії, Англії, Словаччини, Вельсу, Росії, Німеччини, Польщі, Північної Ірландії, Іспанії, Хорватії, Чехії, Туреччини, Італії, Швеції, Бельгії, Ірландії, Португалії, Австрії, Ісландії й Угорщини. У Канаді матчі показуватимуть канали TSN і RDS, у США — ESPN, а в Україні — телерадіокомпанія «Україна», канали «Футбол 1» і «Футбол 2».

Збірна України на Євро-2016

Збірна України на Євро-2016

Українці розпочинають свої виступи 12 червня з дуелі з німцями. Крім них, суперниками синьо-жовтих будуть поляки та північні ірландці. «Із такої групи ми повинні виходити. Так, це хороші команди, але з Польщею ми двічі грали в минулому циклі й обидва рази перемогли, — сказав Артем Федецький, захисник збірної України. — Що стосується північних ірландців, то це — менш нам відома команда, але її в жодному разі не можна недооцінювати. Вона практикує силовий футбол, з великою кількістю середніх і довгих передач. Так що в матчі проти неї головним буде виграти боротьбу».
Звісно, всім кортить якнайшвидше дізнатись ім’я нового чемпіона. Тому математики з Інсбрукського університету (Австрія) створили статистичну модель, яка дозволяє передбачити результати Євро-2016. Для передбачення результатів чемпіонату вчені скористалися даними про ймовірні підсумки матчів чемпіонату, запозиченими у 19 букмекерів. Їх застосували до складної статистичної моделі, що дозволяє моделювати всі можливі зустрічі команд і переможців.
Відповідно до цієї моделі, Франція стане переможцем турніру з ймовірністю 21,5 %, за нею йде Німеччина з ймовірністю перемоги 20,1 %. Іспанія за підрахунками опинилася на третьому місці в списку можливих переможців (13,7 %). Англія та Бельгія є кращими серед інших країн — 9,2 % і 7,7 % відповідно.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...