|

Вересень 06, 2012

|

Футболісти пробилися  в наступний етап

У Києві, на стадіоні «Олімпійський», відбувся поєдинок четвертого кваліфікаційного раунду Ліґи чемпіонів (ЛЧ) між «Динамо» й менхенгладбахською «Боруссією». Підопічні Юрія Сьоміна програли, але за сумою двох матчів їм удалося пройти до групового раунду ЛЧ.

Команди не встигли зіграти й 15 хвилин, а «Боруссія» вже створила достатньо гольових моментів. І якби вона їх реалізувала, гандикап «Динамо» після першого поєдинку міг зникнути безслідно. Надалі гра трохи заспокоїлася, гострих моментів поменшало, хоча перший тайм минув із перевагою команди з Менхенгладбаха.

Перша половина другого тайму пройшла в тому ж ключі, що й більша частина першого тайму. «Боруссія» утримувала перевагу без особливої гостроти для воріт суперника, а кияни оборонялися, використовуючи тактику виносу м’яча вперед у напрямку Бравна Ідейє.

Монотонність того, що відбувалося на полі, перервав на 70-й хвилині Євген Хачеріді, відправивши м’яча у власні ворота. Через вісім хвилин він же не доскочив до подачі з кутового, а Денис Гармаш не дограв до кінця з п. Аранго. У підсумку — 0:2 і паніка в лавах «Динамо». Трохи заспокоїв своїх партнерів Бравн Ідейє. Денис Гармаш виправився, відправивши ніґерійця на побачення з тер Штегеном, і Бравн скоротив рахунок до мінімуму. «Динамо» — у груповому раунді ЛЧ. Уперше за три роки.

Слідом за «Дніпром» у груповий раунд Ліґи Європи пробився харківський «Металіст». На домашньому стадіоні підопічні Мирона Маркевича впевнено зіграли з бухарестським «Динамо», обігравши румунський клуб із рахунком 2:1. Рахунок відкрив п. Бланко, який технічно розібрався зі захисником у штрафному майданчику «Динамо» й точно пробив у ближчий кут воріт. На початку другого тайму румуни зрівняли рахунок: чудовий удар вийшов у п. Куртяна. Проте вже через дев’ять хвилин п. Крістальдо замкнув передачу з флангу від п. Тайсона та визначив остаточний результат.