«Дніпро» зберігає шанси потрапити у фінал ЛЄ

|

Травень 14, 2015

|

Епізод матчу «Наполі» — «Дніпро»

Дніпропетровський «Дніпро» показав задовільний результат у Неаполі в першому півфіналі Ліґи Європи (ОЄ) проти «Наполі» (Неаполь), зігравши внічию – 1:1. Італійці з перших хвилин заволоділи перевагою, зробивши ставку на швидкий гол, але команда Мирона Маркевича добре вивчила суперника, і крім дальніх ударів у господарів нічого не виходило.

У першому таймі єдиний напівмомент для «Наполі» був у середині першої половини зустрічі, коли після дальнього удару Лоренцо Інсінье м’яч влучив у штангу, але навіть у цьому епізоді Денис Бойко контролював ситуацію.
Після перерви італійці ще більше додали напору, і це принесло плоди на 50-й хвилині, коли після розіграшу кутового удару Давид Лопес відкрив рахунок. Забитий гол додав сил «Наполі», а ось у діях «Дніпра», навпаки, спостерігалося більше сумбуру та помилок, почав провалюватися захист, унаслідок чого Ігуаїн, Кальєхон і Гамшик раз-по-раз виходили на ударні позиції, але вкотре блискуче відіграв український воротар, котрий зробив у цьому матчі безліч сейвів.
Поки «Наполі» втрачав можливості подвоїти перевагу, Мирон Богданович ввів у гру свого джокера. За відсутності в Неаполі травмованого Шахова ним став Євген Селезньов. На 80-й хвилині він замінив Калініча, котрий нічого не показав у матчі, і першим же дотиком зрівняв рахунок, замкнувши передачу Артема Федецького. Заради справедливості варто відзачити, що в момент передачі Селезньов був в офсайді, але судді помилилися, можливо, вперше — на користь українців у матчах такого рівня.
Останні хвилини «Наполі» провів в атаці, але «Дніпро» вистояв, і тепер в поєдинку у відповідь у Києві на «Олімпійському» українців влаштує навіть нульова нічия.