|

Серпень 28, 2014

|

Момент матчу

Дніпропетровський «Дніпро» 20 серпня завдяки голу Шахова лише в самому кінці першого матчу плей-оф Ліґи Європи зміг обіграти хорватський «Гайдук» із рахунком 2:1. Свою перевагу в класі над суперником «Дніпро» продемонстрував з першої хвилини, коли Селезньов небезпечно пробивав після навісу Федецького, але воротар хорватів Ловре Калинич уперше врятував свою команду.

Цей момент задав темп усьому першому тайму: кожен із гравців групи атаки українців мав по кілька моментів, Калинич виходив сам на сам із воротарем-однофамільцем, Гама пробивав точно в «дев’ятку», а Ротань підступно відправляв м’яча у нижній кут, але щоразу відмінно грав Ловре Калинич.
18 разів «Дніпро» пробивав по воротах «Гайдука» в першому таймі, і дев’ять із цих ударів летіли у площину воріт, але щоразу на шляху м’яча ставав Ловре Калинич, котрий спіймав кураж і тягнув усе. «Гайдук» зрідка доходив до воріт «Дніпра», але впродовж перших 45 хвилин глядачі не побачили Дениса Бойка у грі. У підсумку на перерву команди пішли, так і не відкривши рахунку.
А от у другому таймі перевага «Дніпра» над суперником уже не була такою очевидною. Хорватські футболісти ввели в шоковий стан уболівальників уже у першій атаці, яку результативним ударом завершив Сушич. «Дніпро» відігрався через три хвилини: Нікола Калинич перший опинився на м’ячі після відскоку й нарешті пробив Ловре Калинича. «Дніпро» й далі продовжував створювати гострі моменти, але вони вже не були такими небезпечними як у першому таймі, та й «Гайдук» почав частіше огризатися й змусив Дениса Бойка кілька разів рятувати свою команду.
І все-таки того вечора перемогу святкувала українська команда. Спрацювали заміни Мирона Маркевича: Лео Матос накрутив захисника позлити кутового прапорця на лівому фланзі та подав у штрафний майданчик «Гайдука», де першим на м’ячі опинився Євген Шахов, котрий пробив повз Ловре Калинича та приніс своїм голом чергову перемогу «Дніпру».
21 серпня в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліґи Європи харківський «Металіст» на виїзді зіграв унічию з польським «Рухом» (0:0), а луганська «Зоря» та нідерландський «Феєноорд» розійшлися бойовою нічиєю на стадіоні «Динамо» (1:1).