Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

«Чорноморець» обіграє «Дачію»

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

«Чорноморець» обіграє «Дачію»

У першому матчі кваліфікаційного раунду Ліґи Європи одеський «Чорноморець» 18 липня вдома упорався з молдовською «Дачією» з результатом 2:0. Володіючи статусом фаворита цього поєдинку, гравці «Чорноморця» з перших секунд заволоділи м’ячем, а отже, й атакуючою ініціативою. 

Однак гості досить уміло оборонялися протягом усього тайму. Найкращі моменти для взяття воріт гостей у першому таймі були в Антонова, проте перший удар форварда одеситів припав на каркас воріт «Дачії», а другий – парирував Матюхін.
Однак загалом «Чорноморцю» бракувало різноманітності в атаці. До того ж, гості вміло користувалися численними обрізками та втратами м’яча у виконанні «моряків». Подібний стан справ зовсім не влаштовував активного на брівці Романа Григорчука, і коуч одеситів у перерві провів змістовну бесіду зі своїми підопічними.
Результатом бесіди, судячи з усього, став швидкий гол у ворота «Дачії»: Олексій Гай відмінним ударом із лінії штрафної уразив сітку воріт Матюхіна на першій хвилині другого тайму. Ударний початок тайму гравці «Чорноморця» підкріпили серією небезпечних моментів біля воріт Матюхіна, які, однак, не були реалізовані. До середини тайму темп гри помітно знизився, що дало гостям змогу на короткий проміжок часу заволодіти м’ячем, проте молдавани не створили небезпечних моментів біля воріт Безотосного. Допомогти їм у цьому могли самі гравці «Чорноморця», періодично втрачаючи м’яч у небезпечній близькості до власних воріт, проте гості також не змогли скористатися подібними можливостями для взяття воріт. Під завісу матчу Олексій Антонов відмінним ударом зі штрафного майданчика подвоїв перевагу своєї команди, забезпечивши непоганий заділ перед матчем у Кишиневі.

Роман Григорчук, головний тренер «Чорноморця»:
— Що ви сказали хлопцям у роздягальні на перерві?
— Сказав те, що було потрібно сказати. Зараз видно, що це допомогло. По ходу першого тайму ми були дуже напружені, що більше часу минало, то ми більше нервували. Я сказав хлопцям, щоби вони припинили нервувати, відпустили це від себе. «Дачія» — команда така, що б’є, вони завдають зазвичай 20-25 ударів за гру.
— Чи сьогодні багато кутових було розіграно? Чому з кута поля крутять у бік воріт?
— Ви ніби були в роздягальні. Ми справді змінили установку на розіграш стандартів у перерві.
— Чи стала гра «Дачії» для вас сюрпризом?
— Ні, я казав до гри, що буде інша команда. З Теутом був зовсім інший футбол у виконанні «Дачії». Але сказати, що вгадали зі складом, не можна. Той же Орбу несподівано залишився поза заявкою.
— Кого би ви виділили в складі «Дачії»?
— Команда грала на контратаках. За рахунок швидкого Овсяннікова в них кілька контратак вийшло досить небезпечними. Як вони зіграють у Кишиневі — складно сказати. Але там вони будуть змушені грати в позиційному наступі. Упевнений, що буде серйозна гра. 2:0 не дає нам змоги розслаблятися. Ми підійдемо до гри вкрай відповідально.

Ігор Негреску, головний тренер кишинівської «Дачії»:
— У чому сьогодні «Дачія» поступилася «Чорноморцю»?
— Вітаю «Чорноморець» із гарною й організованою грою як у обороні, так і в атаці. Ми сьогодні грали другим номером. На жаль, ми втратили концентрацію. Цей безглуздий гол на початку другого тайму… В опорній зоні проґавили чужого гравця. Зробимо із цього висновки.
— У вашої команди сьогодні теж були моменти. Отже, «Чорноморець» не був таким уже невразливим?
— Нас збила з пантелику атмосфера на стадіоні. Ми постійно втрачали концентрацію, і це — проблема. Порозмовляю з кожним гравцем окремо.
— Чи можна сказати, що одесити вже в наступному раунді? Якої гри очікувати в Кишиневі?
— Команда може пройти в наступний раунд тільки за результатами двох матчів. Ми граємо вдома й будемо битися, гратимемо на перемогу. Є моменти, які можемо використовувати. Ми зробимо висновки й не втратимо шансу відігратися вдома.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply