«Барселона» — найкраща!

|

Грудень 29, 2011

|

18 грудня було зіграно фінальний матч чемпіонату світу з футболу серед клубів, у якому найкраща команда Європи — «Барселона» — не залишила шансів бразильському «Сантосу», найсильнішому колективу Латинської Америки минулого сезону.

«Барселона», фактично, зняла питання про переможця вже впродовж перших 25 хвилин. Спочатку Мессі, скориставшись пасом Хаві, майстерно перекинув воротаря, потім уже Хаві пробив Барбозу метрів із 12 після прострілу Алвеша. Остаточно добив «Сантос» на 45-й хвилині Фабреґас, який виявився наймотор­нішим у штрафному майданчику суперника.

Другий тайм за рахунку 3:0 став формальністю, проте «Барселона» ще неодноразово могла збільшити рахунок. Однак забити вдалося лише на 82-й хвилині: Мессі після пасу Алвеша переграв воротаря й пробив у порожні ворота. «Сантос» міг розраховувати на гол престижу, але Неймар, якого багато хто зараз уважає за найкращого футболіста Бразилії, у ближньому «бою» не зумів переграти Вальдеса.