Фігуристи виграли «золото»

|

Січень 01, 2014

|

Переможцями міжнародних змагань із фігурного катання Ukrainian Open-2013 серед спортивних пар стали українці Юлія Лаврентьєва та Юрій Рудик. Будучи третіми після короткої програми, вихованці київської школи фігурного катання значно поліпшили катання та з результатом 100,9 бала стали першими в довільному катанні. Із відставанням на 1,91 бала закінчили змагання в столиці України Аріна Воєводіна та Михайло Акулов. Представники Росії лідирували в короткій програмі, але після виконання довільної – поступилися першістю. У підсумку в них — 149,62 бала в загальному заліку та «срібло» Ukrainian Open 2013. Бронзові медалі отримали також українці — Єлизавета Усманцева й Роман Талан — 141,64 бала.

Українка Наталія Попова виграла «золото» в жіночому одиночному фігурному катанні. Зауважимо, що після короткої програми вона посідала третє місце, а перед вела росіянка Світлана Лебедєва. Але в довільній програмі п. Лебедєва припустилася багатьох помилок і в результаті навіть не дісталася п’єдесталу, зайнявши четверте місце.
Зауважимо, що жоден виступ дівчат із найсильнішої розминки не обійшовся без падінь. Помилок не уникла й Попова, але їй удалося виконати свою програму значно чистіше за інших. «Трохи прикро за ці помилки. Адже Наталя добре тренувалася й на розминці чудово почувалася. Напевно, позначилася напруга. Але переможців не судять», — сказав Віктор Петренко, тренер п. Попової.
«Срібло» змагань здобула 16-річна російська фігуристка Марія Ставітська, а «бронзу» — спортсменка з Люксембургу Флер Максвелл. Своєю неймовірною пластикою та чарівним артистизмом Флер просто закохала в себе київську публіку. І незважаючи на кілька зірваних стрибків глядачі після виступу кричали їй «Браво!»