Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Федотенко гратиме за гокейну збірну

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

Федотенко гратиме за гокейну збірну

Дворазовий володар Кубка Стенлі Руслан Федотенко виступатиме за український «Донбас». Про це оголосили 2 липня. «Новина про перехід Руслана в «Донбас» мене не здивувала, — розповів Юрій Гунько, асистент головного тренера збірної України. — Я знав, що клуб збирається підписати Федотенка ще у квітні. Тоді сторони вели перемовини й гокеїст погодився переїхати в Донецьк. Ніяких деталей я не знаю, адже не мав жодного стосунку до перемовин. Я більше спеціалізуюся на українській лізі. Можу тільки здогадуватися, чим клуб мотивував гравця. Мабуть, не останню роль зіграли гроші. Якщо Руслан захоче, то сам усе розкаже.

Якщо Руслан буде здоровий і приїжджатиме у збірну України, то такий гравець нам дуже допоможе. Федотенко й Понікаровський виступали за національну команду в першому раунді відбору на Олімпіаду-2014 у Сочі. Якби вони поїхали з нами в Данію на фінальний етап кваліфікації, то, гадаю, у нас були би шанси потрапити на турнір. На жаль, нам тоді не вдалося зібрати оптимальний склад збірної — не всі змогли приїхати, у тому числі Руслан з Олексієм. Що ближче Федотенко буде до нас, то реальніше нам буде викликати його у збірну. У НГЛ – свої правила, і під час сезону там ніхто нікого й нікуди не відпускає. Наставник збірної України Олександр Куликов постійно спілкується фактично з усіма гравцями команди. У тому числі, і з Русланом. Востаннє, коли ми говорили, Федотенко сказав, що якщо буде можливість, то він радо приїде й зіграє за збірну України».
Нагадаємо, що в минулому сезоні п. Федотенко виступав за «Донбас» під час локауту в НГЛ. Руслан навіть носив капітанську нашивку. У 33 матчах за клуб він заробив 18 (8+10) очок. Тепер гокеїст підписав із клубом трирічний контракт.
Разом із гравцем у Донецьк переїде його дружина-американка. «Тоді Федотенко та Понікаровський не знали коли закінчиться локаут. У цій ситуації не було сенсу перевозити сім’ю. Тепер Руслан підписав із «Донбасом» повноцінний контракт, є визначеність. Перевезти сім’ю — цілком логічне рішення», — каже п. Гунько. Додамо, що Аллан Волш, агент п. Федотенко, повідомив, що його клієнт уклав із «Донбасом» трирічний контракт на суму 9 млн USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply