|

Лютий 16, 2012

|

Дзюдоїстка  здобула «срібло»

Марина Прищепа, лідер жіночої збірної України із дзюдо, виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 78 кг на Кубку світу, що відбувся в Софії (Болгарія). Про це повідомила прес-служба Державної служби молоді та спорту України.

У півфіналі панна Прищепа виграла оцінку «юко» в Гуусьє Стеенхюйс із Нідерландів. А у вирішальній сутичці українка зустрілась із Джеон Геон-Мі (Корея), бронзовою призеркою Олімпійських ігор у Пекіні. Основний і додатковий час не виявив сильнішої з них, переможницю було визначено рішенням суддівської трійки — 2:1 на користь представниці Кореї. Загалом у змаганнях узяли участь 193 спортсменки із 43 країн світу. Збірна команда України, яку представляло десятеро дзюдоїсток, посіла дев’яте загальнокомандне місце.