Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

Двоє біатлоністів змінять російське громадянство

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Двоє біатлоністів змінять російське громадянство

Чоловіча збірна України з біатлону в новому сезоні посилиться двома спортсменами з Росії – Володимиром Сімаковим і Олександром Жирним. Про це заявив Володимир Бринзак, президент Федерації біатлону України. «Поки що в складі нашої чоловічої збірної на наступний сезон залишаються всі. І в нас буде серйозне підсилення. Приїжджає до нас іще двоє спортсменів зі збірної Російської Федерації (РФ), котрі є чемпіонами та призерами Росії. Ми йдемо на цей крок, тому що хочемо, щоб и ми могли скласти гідну конкуренцію. Ми не шукаємо спортсменів у інших країнах, вони самі до нас просяться», — зазначив п. Бринзак. 

За словами президента Федерації біатлону України, російські спортсмени їдуть в Україну, незважаючи навіть на невисокі зарплати, які їм тут пропонують. «Російські спортсмени, що до нас приїжджають, втрачають у своїх зарплатах. Але вони їдуть, тому що їм подобається наша система підготовки та команда», — наголосив функціонер.
Він також розповів, що ставить собі за мету завоювати на Олімпійських іграх-2018 медаль у чоловічому біатлоні. «Дуже сподіваюся, що ми зможемо так добре працювати протягом чотирьох наступних років, тому що зараз наше головне завдання — зробити сильну чоловічу команду. Наступне завдання і для мене особисто — щоби наша чоловіча команда в Пхенчхані через чотири роки також завоювала медаль. Ми до цього будемо йти й, гадаю, прийдемо», — сказав Володимир Бринзак.
28-річний Володимир Сімаков з Іжевська є п’ятикратним чемпіоном Росії, у його активі – медаль чемпіонату Європи, яку він виграв 2010-го в естафеті разом із Малишком, Гаранічевим і Васильєвим, а також одну гонку у Кубку світу (2010-го в Остерсунді посів 61-ше місце в індивідуальній гонці). 27-річний Олександр Жирний з Уфи наразі не брав участі в Кубках світу. Серед його досягнень — бронза в естафеті на чемпіонаті Європи 2012 року, також він призер чемпіонів Росії з біатлону, у лютому 2012 року виступав на Кубку IBU.

До слова
Кабінет Міністрів України призначив біатлоністку Олену Підгрушну заступником міністра молоді та спорту України. Ще одним заступником міністра Дмитра Булатова стала українська спортсменка Ніна Уманець. Крім того, своїм розпорядженням Кабмін призначив Андрія Вишняка першим заступником міністра молоді та спорту України. Олена Підгрушна — відома українська біатлоністка, чемпіонка Олімпійських ігор у Сочі 2014-го, чемпіонка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи, переможниця й призерка етапів Кубка світу з біатлону. Чоловік п. Підгрушної — Олексій Кайда, народний депутат України та член Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...