Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Дві Катерини – володарки Гран-прі Європи

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

Дві Катерини – володарки Гран-прі Європи

У місті Ріомі (Франція) завершився етап Гран-прі Європи зі стрільби з лука. Цьогоріч участь у змаганнях узяло понад 200 найкращих лучників Європи, які представляли команди 21 країни континенту. За результатами в особистих змаганнях спортсмени збірної України посіли такі місця: найуспішнішим серед чоловіків команди України став львів’янин Ярослав Мокринський, посівши п’яте місце; 17-те місце — у сумчанина Микити Шишкіна.

Не вдалася стрільба в чоловіків української збірної – львів’янина Георгія Іваницького, Віталія Комонюка, Олександра Скачка зі Сум і Антона Ладікова з Харкова, які посіли 33-тє місце. У командній першості серед чоловіків вітчизняна збірна поступилася за вихід до півфіналу змагань команді Іспанії, у підсумку чоловіча збірна в складі Ярослава Мокринського, Георгія Іваницького, Антона Ладікова опинилася на восьмому місці.
Серед жінок найкращою з українок, поступившись у фіналі представниці Німеччини, стала Анастасія Павлова з Нової Каховки (Херсонська обл.) – у неї друге місце.
Львів’янки Катерина Яворська та Катерина Палеха, Лідія Січенікова із Чернівців, які поступились за вихід 4 1/4 стадію змагань, завоювали дев’яте місце в турнірній таблиці. Юлія Захарченко (Харків) й Ірина Дубас (Львів) завершили змагання 33-ми.
У командній першості серед жінок не було рівних збірній команді України в складі львів’янок Катерини Яворської, Катерини Палехи й Анастасії Павлової, які, на шляху до перемоги подолавши збірну Італії з рахунком 210:209, Росії — 209:207, а у фіналі – команду Польщі з рахунком 199:197, стали володарями Гран-прі Європи й піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply