|

Травень 21, 2015

|

Олександр Поливода

Українські велогонщики Олександр Поливода з команди Kolss BDC-team і Андрій Хрипта із Kyiv Capital Racing тріумфували на традиційній міжнародній багатоденній велогонці «П’ять кілець Москви», посівши два перших місця у загальному заліку.

Гонка завершилася четвертим етапом у Москві, на Воробйових горах. І хоча першим на дистанції 160 км того дня став росіянин Матвій Зубов із команди «Динамо», за сумарними результатами всіх стартів найкращими були українські велогонщики. Загалом за п’ять днів змагань спортсмени подолали 640 км дорогами російської столиці.
Участь у змаганнях взяли 155 спортсменів із 26 команд із Білорусі, України, Сербії, Казахстану, Узбекистану, Латвії, Німеччини, Іспанії, Швейцарії, Гватемали, Молдавії та Росії.
Велогонка «П’ять кілець Москви» вінчала блок змагань, що проходили на початку травня в російській столиці. Тоді ж відбулися одноденні гонки «Кубок Москви», «Меморіал Олега Дяченко» та «Ґран-прі Москви».
Українські велогонщики підкорили майже всі російські травневі перегони. Переможцем міжнародної одноденної велогонки «Кубок Москви» став українець із Криму Сергій Лагкуті з команди KOLSS-BDC Team. Причому на друге місце також вийшов вітчизняний спортсмен – Денис Костюк із тієї ж команди.
Згодом весь призовий фініш велогонки «Меморіал Олега Дяченка» ряснів майками KOLSS-BDC Team та української збірної. «Золото» — у харків’янина Михайла Кононенка, «срібло» завоював вихованець чернігівського велоспорту Олександр Поливода, а «бронзу» — у миколаївець Віталій Буц (в майці чемпіона України).
Також Михайло Кононенко з команди Kolss-BDC Team виграв другий етап міжнародної велогонки «П’ять кілець Москви», а його досягнення повторив партнер по команді Олександр Поливода. Йому підкорився третій етап гонки, який пройшов на олімпійській трасі в «Крилатському». Поливода показав найкращий час — 4 години 8 хвилин 11 секунд. Другим на етапі став іще один український гонщик Андрій Хрипта (4:08.33), котрий представляє нову українську континентальну команду Kyiv Capital Racing.