Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Дребот виборов Ґран-прі

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Дребот виборов Ґран-прі

На острові Чеджу (Південна Корея) відбувся Міжнародний турнір із дзюдо серії Ґран-прі — Judo Grand Prix, Jeju-2013. Ці змагання вийшли досить таки представницькими: загалом участь у ньому взяло 185 спортсменів із 30 країн, котрі представляли п’ять континентів. До складу збірної команди України ввійшли 17 найкращих дзюдоїстів національного рівня (13 чоловіків і чотири жінки), зокрема Сергій Дребот, аспірант Львівського державного університету фізичної культури.

Першого ж дня корейського Ґран-прі збірна України завоювала відразу чотири нагороди різного калібру. Більше за всіх постарався Сергій Дребот, в активі якого є золота медаль. На шляху до найвищої сходинки п’єдесталу Сергій залишив позаду господаря татамі Чжин-Хван Ана, серба Любіцу Ковачевіча та грека Георгіса Азоідіса. А вже у фіналі львів’янин розправився зі стійким іспанцем із японським корінням Кійоші Уематсу, котрий, до слова, може похвалитися титулом чемпіона Європи та бронзовою медаллю чемпіонату світу. Додамо, що це — перша значуща перемога п. Дребота у ваговій категорії до 73 кг, із чим ми його щиро вітаємо.
Ще три медалі в скарбничку збірної України поклали Георгій Зантрая (66 кг), Марина Черняк (48 кг) і Шушана Гевондян (57 кг). Ці дзюдоїсти завоювали бронзові нагороди, і таким чином кожен по-своєму реабілітувався за безмедальний виступ на недавньому Ґранд-Слемі в Токіо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply