Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Чемпіони зіграють за збірну Канади

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Чемпіони зіграють  за збірну Канади

Два чемпіони Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері в складі збірної Канади з гокею — гравці «Анахайм Дакс» Раян Гетцлаф і Корі Пері — погодилися виступити на чемпіонаті світу 2012 року, який пройде з 4 до 20 травня ц. р. у Швеції та Фінляндії. Ще один олімпійський чемпіон Ванкувера — форвард «Калґарі Флеймз» Джером Ігінла — відмовився зіграти за канадську збірну на ЧС-2012.

Також згодою Кевіну Лоу, генеральному менеджерові національної збірної, відповіли форварди Джон Таварес («Нью-Йорк Айлендерз»), Джордан Еберле («Едмонтон Ойлерз»), Евандер Кейн і Ендрю Ледд («Вінніпеґ Джетс»), Раян О’Райллі («Колорадо Евеланш»), Джеймі Бенн («Даллас Старз») і Джеф Скіннер («Кароліна Гаррікейнз»).

Із-поміж захисників склад збірної Канади погодилися поповнити Джей Баумістер («Калґарі Флеймз»), Діон Фанеф («Торонто Мейпл Ліфз»), Пі Кей Суббан («Монреаль Канадієнз») і Марк Мето («Коламбус Блю Джекетс»). Крім того, за збірну на ЧС має намір зіграти воротар «Кароліни Шаррікенз» Кем Ворд. На ЧС-2012 канадці зіграють у одній групі з Фінляндією, США, Швейцарією, Словаччиною, Білоруссю, Францією та Казахстаном.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...