Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

ЧЄ з плавання проведуть в Україні?

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

ЧЄ з плавання проведуть в Україні?

Чемпіонат Європи (ЧЄ) із плавання 2018 року важливо провести в Україні, заявив Паоло Бареллі, президент Європейської федерації плавання (LEN). Він прилетів в Україниуна міжнародну матчеву зустріч із плавання, яка відбулася в дніпропетровському Палаці водних видів спорту «Метеор».

«Ми обговорювали з президентом Федерації плавання України Дмитром Качуровським важливість і необхідність проведення чемпіонату Європи 2018 року у вашій країні, тому що Україна — вагома європейська держава. Тому вважаю за потрібне провести європейські змагання у вашій країні», — сказав п. Бареллі.
За словами п. Качуровського, проведення ЧЄ в Україні 2018-го — пріоритетне завдання для національної федерації. «Зараз ми вивчаємо економічну доцільність проведення чемпіонату в Україні: аналізуємо витратну та прибуткову складові цих змагань, а також соціальні покращення для розвитку українського плавання й країни. До травня наступного року ми будемо зважувати всі «за» та «проти», — сказав він. Останній термін подачі заявки на право проведення чемпіонату Європи-2018 — травень ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply