Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Бубка претендує на посаду президента МОК

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Бубка претендує на посаду президента МОК

У Санкт-Петербурзі, на засіданні SportAccord — глобального форуму, що зібрав усі найвпливовіші міжнародні спортивні організації світу, Сергій Бубка оголосив про своє рішення балотуватися на посаду президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) — головної спортивної організації світу. 

Ця заява була зроблена невдовзі після того, як п. Бубка був переобраний до Ради асоціації літніх олімпійських міжнародних федерацій (ASOIF) на Генеральній асамблеї організації. «Я почав свою міжнародну спортивну кар’єру саме тут, у Петербурзі, коли кваліфікувався на чемпіонат світу 1983 року в Гельсінкі, і тому саме тут хотів би оголосити свою кандидатуру на посаду президента МОК», — зазначив функціонер.
«Я щасливий, що все своє життя присвятив спорту. Із дитячих років мріяв стати олімпійцем, і моя мрія здійснилася. Протягом усього життя я мав щастя відчути спорт у різних ролях — як атлет, керівник власного спортивного клубу, що надавав можливості для розвитку юним атлетам, у ролі бізнесмена, члена МОК, президента Національного олімпійського комітету, віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, посла ЮНЕСКО. Упевнений, що весь цей вагомий досвід дав мені сильну платформу для подальшого руху вперед», — наголосив Сергій Бубка.
«Це величезна честь – служити олімпійському руху. Я глибоко вірю в його цінності олімпійського руху та силу покращити життя в усьому світі, — додав він. — Скрізь, де я буваю, прагну донести до молоді, яку важливу роль спорт повинен відігравати в житті кожного. Спорт є спільною мовою, яка руйнує бар’єри та зміцнює повагу, об’єднує та несе добро. Ми повинні залучати молодь до спорту, до активного способу життя. Ми маємо використовувати спорт як інструмент для навчання юного та майбутніх поколінь і знайти нові шляхи боротьби з тими, хто одурює через допінг або через договірні матчі, ми мусимо сприяти збереженню навколишнього середовища й використовувати олімпійські цінності як могутню силу для творення добра в глобальному масштабі».
Зазначимо, що вибори президента МОК відбудуться під час 125-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету 10 вересня ц. р. у місті Буенос-Айресі (Арґентина).

Лариса Барабаш

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply