Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Ювілейний нокаут Кличка

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Ювілейний нокаут Кличка

У Дюссельдорфі (Німеччина) відбувся поєдинок українця Володимира Кличка й француза Жана-Марка Мормека, у якому на кін було поставлено чемпіонські пояси в надважкій вазі за версіями IBF, WBO та WBA. Чинний володар титулів Кличко здобув упевнену перемогу, нокаутувавши Мормека в четвертому раунді.

Більш ніж істотна різниця в габаритах боксерів — Володимир на голову вищий за суперника і майже на 14 кг важчий — далася взнаки фактично одразу. Після невиразного першого раунду, який Володимир витратив на те, щоби пристосуватися до низькорослого француза, а також до його постійних нирків у ділянку пахви, надалі проблем в українця не виникло.

У другому раунді п. Кличко сів трохи нижче на ногах — така стійка відразу ж створила незручності для Жана-Марка: француз почав збирати обличчям удари «Сталевого молота» й досить швидко вирушив на канвас ринґу. Добити опонента Володимир не встиг: клінч і гонг дозволили п. Мормеку закінчити раунд на своїх двох.

Відстояв екс-чемпіон у важкій вазі й третій раунд, знову зібравши головою значну колекцію ударів українця, але четвертий — став-таки логічним закінченням цього знущання: фірмова «двійка» лівою-правою Володимира в ділянку лівої вилиці француза й контрольний «постріл» лівим хуком прямісінько в чоло принесли Володимиру ювілейний, 50-й, нокаут у кар’єрі.

Що ж до п. Мормека, то єдине, чим він може пишатися в цьому поєдинку, — це одне-єдине влучання. Володимир Кличко зізнався після двобою: «Один джеб я все ж пропустив». Тепер на нього чекає обов’язковий захист одного з поясів. Серед головних кандидатів називають, уже, мабуть, за звичкою, росіянина Олександра Повєткіна, а також американців Кріса Арреолу та Тоні Томпсона.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply