Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Виснажлива звитяга

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Виснажлива звитяга

Чемпіон світу за версією WBO, WBA та IBF Володимир Кличко влаштував справжнісіньку екзекуцію польському претендентові Маріушу Ваху. Однак незважаючи на, мабуть, рекордну кількість пропущених ударів у голову «Вікінг» вистояв до кінця, продемонструвавши вражаючу стійкість.

За підсумками 12 раундів усі судді віддали перемогу українцеві, щоправда, один із них побачив раунд із перевагою поляка — 120-107, 120-107, 119-109. Вах мав один шанс у цьому бою: у п’ятому раунді мети досяг його удар правою, і Володимир опинився на канатах. Поляк кинувся добивати суперника, який, як йому здалося, «поплив», але Володимир досить легко уникнув нападу.
Увесь час до та після цього моменту голова Ваха перебувала під майже безперервним обстрілом. Джеби, двійки, бічні — поляк збирав обличчям будь-які комбінації українця, але за весь поєдинок так не разу і не опинився навіть у нокдауні. Володимир же, який перед боєм пообіцяв присвятити перемогу пам’яті свого тренера Еммануеля Стюарда, що помер напередодні, наполегливо намагався завершити поєдинок дочасно.
Незважаючи на рекомендації свого нового тренера, а також старшого брата «далі рухатися та боксувати», українець невпинно вбивав силові удари в голову першого у своїй кар’єрі суперника, який перевершував його габаритами, але все було марно. І це – при тому, що Ваха-«Вікінга» бив не будь-хто, а «Доктор Сталевий Молот».
Вах же до останньої миті вперто шукав свого шансу й сподівався на помилку чемпіона, пресингуючи його в ринзі. Хоч і не майстерністю, а неймовірною витривалістю та фанатичною завзятістю, цього вечора Маріуш таки змусив боксерським світ говорити про себе.
Це був 62-й бій Володимира Кличка на професійному рингу. На його рахунку – 59 перемог, 51 з яких — нокаутом, і три поразки. 32-річний Вах за свою професійну кар’єру провів 27 поєдинків, здобувши перемогу в кожному з них, причому 15 — нокаутом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply