Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Віталій Кличко став почесним чемпіоном WBC

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Віталій Кличко став почесним чемпіоном WBC

Віталій Кличко став почесним чемпіоном Всесвітньої боксерської ради (WBC). Таке рішення організація ухвалила 16 грудня. WBC повністю підтримує п. Кличка в його політичній діяльності в Україні та розуміє, що найближчим часом він не матиме можливості захищати свій пояс. Відтак, чемпіонський пояс Кличка-старшого в надважкій вазі стає вакантним. А ось звання почесного чемпіона дає Віталію можливість вимагати бою з володарем титулу.

«Хочу подякувати WBC і її президентові Дону Хосе Сулейману за підтримку в нашій боротьбі за демократію та свободу в Україні. Це було і є великою честю – бути володарем титулу WBC. І я завжди робив це з гордістю. Пропозиція WBC дає мені теоретично нагоду повернутися в ринг, що я не можу собі уявити наразі в ситуації, яка склалася. Зараз я повністю сконцентрований на політичній ситуації в Україні й відчуваю, що людям я потрібен. Мій брат Володимир здобуде більше в спорті, і я, як завжди, підтримуватиму його, як він підтримує мене в моїй політичної боротьбі», — сказав спортсмен-політик.
Володимир Кличко вже встиг заявити, що прагне здобути титул чемпіона світу за версією WBC, який звільнився після того, як його старший брат Віталій оголосив про завершення своєї спортивної кар’єри. «Моя очевидна мета — повернути титул WBC у нашу сім’ю», — розповів боксер.
Володимир Кличко є чинним чемпіоном світу за версіями WBO, WBA, IBF і IBO. Востаннє всіма чемпіонськими поясами володів британець Леннокс Люїс 2000 року. Найближчим часом Володимир Кличко захищатиме титул за версією WBO проти претендента на цей пояс — австралійського боксера Алексія Леапаї. Приблизно в цей же час має відбутися й поєдинок за вакантний титул WBC. А коли стане відомий його володар, команда Володимира Кличка планує сісти за стіл перемовин і домовитися про об’єднувальний бій.

Євген Клен

До слова
Чемпіон світу 2011 року серед любителів у середній вазі українець Євген Хитров удало дебютував на професійному рингу, нокаутувавши в Нью-Йорку американця Крістіана Наву. Бій був розрахований на вісім раундів, проте українець здолав свого суперника вже в кінцівці першої трихвилинки. Нагадаємо, що наприкінці жовтня п. Хитров підписав контракт з американською промоутерською компанією Fight Promotions і отримав за тренера Бадді Мак-Ґірта, котрий свого часу готував таких бійців, як Артуро Ґатті, Антоніо Тарвер, Леймон Брюстер і Джеймс Тоні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply