Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Вах може втратити гонорар за бій

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Вах може втратити гонорар за бій

Польського боксера-важкоатлета Маріуша Ваха можуть позбавити гонорару розміром близько 600 тис. EUR за бій з українцем Володимиром Кличком через виявлені в його крові анаболічні стероїди. Сам боксер заявляє, що не вживав допінґу. «Загалом, не можу нічого коментувати. Ніколи свідомо не вживав допінгу», — сказав п. Вах.

Інформація про виявлення забороненої речовини в крові польського боксера з’явилася в німецькому журналі Bild. Промоутер п. Ваха Маріуш Колодзей заявив, що не вірить повідомленням німецького видання, зазначивши, що не отримав жодних офіційних зауважень на цю тему. «Якби це була правда, то спочатку треба поінформувати найбільш зацікавлену сторону, тобто мене й самого Маріуша Ваха. Повторюю, це – абсолютна відсутність професіоналізму», — наголосив промоутер.
Інший представник польського боксера Петро Вільчевський заявив, що не відкидає того, що за появою цієї інформації стоять брати Клички. Утім, він не уточнив, яку користь вони могли би від цього мати.
У разі підтвердження наявності допінгу Маріуша Вахабуде виключено з рейтинґу найважливіших боксерських федерацій і дискваліфіковано на якийсь час. Крім того він може втратити гонорар за бій із Володимиром Кличком. Існує можливість визнання бою Ваха з Кличком у листопаді за такий, що не відбувся, а це може означати втрату поляком гонорару. Неофіційно говорилося, що за вихід на ринг поляк міг заробити навіть 600 тис. EUR.
Як писав «Міст», 10 листопада в Гамбурзі Володимир Кличко здобув перемогу у бою з Маріушем Вахом, якому, однак, удалося вистояти на рингу всі 12 раундів. Судді одноголосно віддали перемогу п. Кличку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...