Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Усик нокаутував Брюера

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Усик нокаутував Брюера

Усик vs Бюер

Україно, вітай ще одного чемпіона світу з боксу! Олександр Усик завоював Інтерконтинентальний титул чемпіона світу за версією WBO. Український «козак» нокаутував у Львові південноафриканця Даніеля Брюера. Сашко домінував у ринзі протягом усіх раундів. Перша трихвилнка стала для обох боксерів «розвідувальною». Суперники обережно шукали слабинки, причому Усик робив це активніше. Гість же тримав оборонну позицію. Боксери активізувалися аж у третьому раунді, і «козак» завдав «африканцю» кілька класних ударів. У п’ятому раунді Усик серією ударів розбив блок суперника, але представник Південної Африки встояв під «обстрілом» українця.

У шостому раунді Даніел почав помітно підупадати на силі й нависати над Олександром. Сашко ж пурхав, як метелик. У сьомій трихвилинці Усик «вимкнув» Брюера ударом лівою в щелепу. Даніел якраз опустив руки й сам напросився на удар. Сашко не відмовився від такого подарунка.
Після бою Олександр Усик прокоментував свою дочасну перемогу над Даніелем Брюером у Львові. «Нокаут сам прийшов. Башир, команда й Анатолій Миколайович (Ломаченко. — Ред.) казали, що не треба гнатися за нокаутом, мовляв, вигравай кожен раунд – і він обов’язково повинен прийти. Так і сталося. Він мене ніяк не роздражнив, хоч опускав руки й викликав мене. Якщо казати нашою мовою, він був провокатором. А я не «вівся» на нього. Хочу подякувати людям, котрі прийшли мене підтримати. Це — реально круто», — сказав Сашко після бою. Причому він одразу ж одягнув свою традиційну форму-вишиванку, у якій і давав інтерв’ю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...