Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Українці обскубли суперників

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

Українці обскубли суперників
Ігор Шевадзуцький

Ігор Шевадзуцький

Професійний боксерський клуб «Українські отамани» 10 квітня здолав «Алжирських пустельних яструбів» у матчі 12-го туру Всесвітньої серії боксу (WSB) у Києві з рахунком — 5:0. Успішний початок для вітчизняної команди поклав леґіонер із Узбекистану Азат Усеналієв. А надалі перемоги здобуло четверо українців: дебютант Віктор Славінський, Олег Зубенко, Олександр Хижняк та Ігор Шевадзуцький.

Успіхом минулого тижня відзначилися не тільки «отамани». Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року і чемпіон світу серед любителів 2011 українець Тарас Шелестюк в місті Короні (штат Каліфонія) здобув свою дванадцяту перемогу на професійному рингу, вигравши одноголосним рішенням суддів у американця Хуана Родріґеса.
Тарас упевнено контролював ситуацію в рингу в більшості раундів, хоча йому не часто вдавалося дістати свого опонента по-справжньому важкими ударами, оскільки Родріґес обрав дуже захисну тактику. У четвертому раунді Шелестюк отримав досить велике розсічення над правою бровою внаслідок зіткнення головами, але на перебіг бою воно не надто вплинуло. По закінченні восьми раундів судді ухвалили свій вердикт: 79:73, 79:73 і 78:74 на користь українця.
Ще український боксер-середньоваговик Сергій Дерев’янченко — технічним нокаутом подолав мексиканця Алана Кампу. Протягом всього поєдинку Сергій володів тотальною перевагою над Аланом Кампою. Вже перший раунд завершився переконливою перемогою українця, а починаючи з другого бій перетворився на побиття мексиканця. Дерев’янченко кілька разів відправляв Кампу в нокдаун, поки рефері у четвертому раунді не зафіксував перемогу українця технічним нокаутом.
Український боксер Євген Хитров, котрий виступає в середній вазі, також переміг свого суперника — американця Аарона Коулі. Протягом усього бою Євген домінував на рингу, хоча відчувалося, що українцеві було важко влучати в технічного шульгу Коулі. Бій тривав усі вісім відведених раундів, і в підсумку українець здобув перемогу одноголосним рішенням суддів із рахунком 79:73, 79:73 і 78:74.
Своєю чергою, Віктор Постол, котрий посідає першу сходинку в рейтинґу WBC серед боксерів першої напівсередньої ваги та є офіційним претендентом на чемпіонський титул, 11 квітня без особливих проблем здолав у рейтинґовому поєдинку американця Джейка Ґуїрісео, перемігши його одноголосним рішенням суддів. Віктор домінував у ринзі протягом всіх відведених регламентом бою восьми раундів і в підсумку здобув перемогу на картах всіх трьох суддів із рахунком 80:72, 80:72 і 79:73.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply