Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 16, 2018

Українські боксери нокаутують суперників

Автор:

|

Червень 16, 2016

|

Рубрика:

Українські боксери нокаутують суперників

Українських шанувальників спорту хоча б боксери потішили. Увечері 10 червня в лондонському «Йорк-голі» пройшов великий вечір боксу. Головною його подією був бій за пояс чемпіона Європи за версією EBU у важкій вазі, який виборювали Дмитро Кучер та Енцо Макарінеллі. Це була друга спроба українця за останні два бої завоювати пояс чемпіона Європи. У попередньому своєму поєдинку за цей титул він боксував проти бельгійця Білала Лагуна, і зумів звести файт лише до нічиєї. Цього вечора українець зі своїм завданням впорався набагато краще. Вже наприкінці першого раунду Дмитро зумів вразити Енцо жорстким лівим боковим.
Валлієць після цього панча виглядав приголомшеним, чим українець скористався сповна. Він миттєво викинув класичну трійку — два прямих і лівий збоку, внаслідок чого його опонент опинився на настилі рингу. Незважаючи на те, що 35-річний Макарінеллі зумів піднятися до закінчення рахунку рефері, команда боксера зупинила бій, чим лише зберегла своєму підопічному здоров’я.

Василь Ломаченко

Василь Ломаченко

А в ніч на 12 червня дворазовий олімпійський чемпіон Василь Ломаченко став чемпіоном світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) у другій напівлегкій вазі (до 58,967 кг). У Нью-Йорку українець нокаутував Романа Мартінеса, відібравши у пуерториканця чемпіонський пояс WBO. Бій проходив за повної переваги українця і завершився у п’ятому раунді правим хуком Ломаченка, після чого Мартінес самостійно встати вже не зміг. Свою перемогу Super Vasia присвятив легендарному Мухаммеду Алі, котрий помер 4 червня.
Нагадаємо, що раніше Ломаченко володів чемпіонським поясом WBO у напівлегкій вазі (до 57,153 кг). До слова, українець перед боєм запропонував своєму супернику побитися об заклад на 600 тис. USD, але той відмовився і лише погрожував у відповідь.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...