Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Тріумфальний фінал Віталій Кличко здобув перемогу в останньому поєдинку своєї кар’єри

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Тріумфальний фінал  Віталій Кличко здобув перемогу  в останньому поєдинку своєї кар’єри

У Москві в ніч на 9 вересня Віталій Кличко здолав Мануеля Чарра й у такий спосіб удев’яте поспіль відстояв титул WBC. Українець переміг технічним нокаутом у четвертому раунді, після того як німець отримав серйозне розсічення обличчя.

Цікаво, що напередодні бою Кличка-старшого проти німця сирійсько-ліванського походження Мануеля Чарра більше звертали увагу не на сам поєдинок, а обговорювали те, що Віталій завершує боксерську кар’єру. Багато розмов навколо такого рішення українця точилося й до цього. Однак тут є окреме «але». Цього разу вже сам Віталій анонсував, що вішає боксерські рукавички на цвях.

Щоправда, п. Кличко не повідомив, коли саме планує завершувати виступи. Українець зазначив, що виглядає та почувається чудово, хоча якщо зазирнути в паспорт, то йому вже — 41 рік. Звичайно, якщо бій проти Чарра справді став останнім у кар’єрі Віталія, то його прихиль­никам і вболівальникам хотілося би, щоби по­єдинок відбувся на території України. Не приховував цього й сам Віталій. Однак щось там у них у перемовинах із керівництвом «Олім­пійського» в столиці України не склалося. Команда українського боксера не зупинилася і знайшла інший «Олімпійський» — тільки в Москві. Проте й таке місце бою давало п. Кличку підтримку, до якої брати звикли в Німеччині.

Пан Чарр бій розпочав у притаманному йому стилі: він захищався обома руками, бігав по периметру ринґу. «Вибухнув» претендент на чемпіонське звання лише в завершальні секунди першого раунду. Після гонга він наважився вдарити чемпіона. Віталій у відповідь на такі дії свого візаві лише спокійно всміхнувся, після чого боксери, так би мовити, потиснули одне одному руки.

У другому раунді п. Чарр вирішив діяти нахабніше. Німець робив руками закличні жести до п. Кличка: мовляв, іди активніше вперед. Мануель тримав захист, однак із кожною хвилиною це давалося йому все важче. Цікавий момент стався, коли претендент знову вдарив після втручання рефері. Українець теж відповів, несильно, ніби ненав’язливо показавши, хто тут господар. І знову — з усмішкою.

Ну а під завісу другої трихвилинки Віталій правим прямим відправив суперника у нокдаун. Той таки підвівся, але його, швидше за все, урятував гонг. Це було перше падіння Мануеля за професійну кар’єру.

У середині третього раунду п. Чарр навіть захопив центр ринґу. Віталій вирішив подивитися, як у цій ситуації діятиме суперник. Як виявилося, той не став менше пропускати. Перевага чемпіона зростала, ставала майже тотальною.

Завершилося ж усе в четвертому раунді: Віталій лівою дістав Мануеля. У того відразу з’явилося розсічення над правим оком. Рефері певний час не зупиняв бою, але обличчя німця все більше заливало кров’ю. А коли поєдинок був припинений, щоб лікар мав змогу оглянути травму постраждалого, то продовження він уже не отримав. У підсумку — перемога Віталія Кличка технічним нокаутом. Мануель Чарр таким рішенням був дуже невдоволений, однак не міг нічого вдіяти.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...